5 drabužių spalvos parinkimo principai

1.    Jūsų aistra spalvai, nereiškia, kad būtent ši spalva jums tinka. Kiekviena mergina turi intuiciją “savo” spalvai. Bet kartais intuicija yra susilpninama psichologinio poreikio tam tikrai spalvai. Tada dažniau užmerkite akis į tai, jog viena ar kita spalva jums netinka (ši problema turi savo vaistus, tačiau ją reikia bent jau įsisąmoninti).

2.    Laisvas spalvos pasirinkimas – psichologinis aktas. Spalva grožiui parenkama atsižvelgiant į estetinę pusę. Estetika yra harmonija, kuri reikalauja atmesti informacinę spalvos pusę arba pajungti spalvą savo įstatymams.

Spalva derinama prie odos atspalvio, plaukų, akių. Suknelės spalva nėra derinama prie automobilio, nebent automobilis neparinktas pagal jūsų spalvos tipą. Naudokite  spalvų pasirinkimo rėmus ir principus būtent pagal jūsų spalvos tipą, ir jūs būsite nepakartojama.

3.    Matuodamasi patikusios spalvos drabužius, pažvelkite į savo veidą. Taip, spalva gali būti nuostabi, rūbas – elegantiškas, ant jūsų guli kaip nulietas, bet … Jūsų veidas turi persimainyti! Jis neturėtų būti blyškus, tamsus arba šaltas. Ji turėtų būti nuostabus. Kaip kontrastą pasimatuokite kitus drabužius (galima ir ne tos medžiagos, kokios norėtųsi), kitos spalvos. Jei abejojate – tai ne jūsų spalva. Jūsų spalva nesukels abejonių.

4.    Išklausykite ir aplinkinių, bet pasitikėkite savo nuomone. Nepamirškite, kad jūsų draugės turi savo spalvų žemėlapį. Jos pagirs arba supeiks jūsų drabužių spalvą, pagal jų pačių spalvų schemą. Ir į matavimosi kabiną jums jos neš drabužius pagal savo spalvas. Tačiau kiekviena taisyklė turi išimtį. Apskritai, pasikliaukite savo nuomone.

5.    Apsipirkinėjimas turėtų būti kaip žaidimas, o ne sunkus darbas. Ši sąlyga yra būtina, dėl teisingų sprendimų. Patys nesėkmingiausi pirkiniai įsigyjami pagal principą: aš jau pavargau, būtina, galų gale, ką nors nusipirkti. Šiuo atveju visiškai išsijungia savęs regėjimas pačia gražiausia, ir klaidos tikimybė išauga iki 90 proc. Tokie pirkiniai dažnai tiesiog guli dėžėje laukdami naujo savininko. Todėl geriau atidėkite  pirkimą vėlesniam laikui arba pailsėkite.