Akių spalvos pagal zodiako ženklą

th_15973d9ae29e3a6be938ed576776a865

Akys – sielos langai ir troškimų veidrodžiai. Valdančios horoskopo planetos suteikia žvilgsniui ypatingos energetikos, o astrologijoje akys sulyginamos su žvaigždėmis.

Avinas. Šio ženklo energija suteikia jo atstovams pačiu stipriausiu ir tiesiausiu žvilgsniu. Avinas ne iš tų, kurie vengia pašnekovo akių kontakto. Akys pagal Avino ženklą – dėmesingos, sekančios, tarytum bylojančios apie pasiruošimą veikti akimirksniu. Kai Avinas jaučiasi nugalėtoju, jo žvilgsnis pasidaro svarbus ir reikšmingas, jeigu Avinas meluoja, žvilgsnis tampa gudrus ir suktas. Avino akys dažnai būna rudos, tačiau gali būti ir kitų spalvų.

Jautis. Pas Jautį akys paprastai yra giliai, atrodo, lyg žmogus žvelgtų iš padilbų. Jaučio akyse visada yra tam tikras gylis ir šiluma. Moteriškos Jaučio akys gali būti žaismingos, o pas vyrus Jaučius – žibėti iš padilbų. Jaučio akių spalva varijuoja nuo rudos iki žalios.

Dvyniai. Pas šio ženklo žmones mąstymas matosi iš jų akių. Jie tarsi greitai mąsto akimis, nuolat kažką lygina ir analizuoja. Pagal Dvynių akis galima pasakyti apie daugelį dalykų, priklausomai nuo situacijos.Dvyniams būdingos mėlynos ir pilkos akys.

Vėžys. Vėžiai linkę slėpti savo mintis ir jausmus nuo aplinkinių, tačiau, jei apmąstymus galima nuslėpti, tai emocijų ir jausmų – niekada. Vidinė Vėžio būsena labai gerai atsispindi pagal jo akis, pavyzdžiui, tokios emocijos kaip baimė, meilė, neapykanta. Vėžys – mėlynų, pilkų, rečiau rudų akių savininkas.

Liūtas. Liūtai apdovanoti karališkiausiu žvilgsniu, pilnu savigarbos. Kada Liūtas kuo nors susidomėjęs, jo akys pasidaro plėšrios, spindinčios arba prisipildo seksualinės energijos. Per akimirką šis žvilgsnis gali tapti šaltas ir žiaurus, kaip ir pas visas kates. Liūtų akys būna įvairių spalvų, neretai jie turi gintarinės spalvos akis.

Mergelė. Šio ženklo atstovų žvilgsnis gali visiškai nieko nereikšti, tarytum žvelgtų į tuštumą arpa tiesiai per objektą. Iš tiesų Mergelės skenuoja kiekvieną svetimo įvaizdžio milimetrą, prisimindami menkiausias detales, vertybes ir trūkumus. Tarp Mergelių gausu rudakių, bet yra ir pilkaakių, mėlynakių.

Svarstyklės. Šio ženklo atstovų akys labai išraiškingos, paprastai didelės, apvalios arba migdolo formos. Žvilgsnis – ramus, vertinantis ir pasveriantis. Kada Svarstyklės ką nors apmąsto arba abejoja priimdami sprendimą, akys pradeda bėgioti arba dažnai peršoka nuo vieno objekto prie kito. Mėlynų akių savininkai dažnai yra Svarstyklės.

Skorpionas. Skorpiono žvilgsnis toks skvarbus ir gilus, jog jį nesunkiai galima atskirti minioje.  Jeigu Skorpionas yra blogos dvasinės būklės, jo žvilgsnis tampa baisokas, tarsi žaibuojantis, tarsi perkertantis pusiau visus regėjimo lauke esančius objektus. Skorpiono akys dažnai rudos, rečiau pilkos ir mėlynos.

Šaulys. Šio ženklo atstovų akys išsiskiria spindesiu, kartai gerai matoma kokia nors vidinė žmogaus kova. Tačiau akys nemeluoja, nes Šaulys savo prigimtimi yra vienas iš pačių tiesiausių ir nuoširdžiausių Zodiako ženklų. Šauliai yra visokių spalvų akių savininkai. Neretai tarp jų pasitaiko rudakių ir mėlynakių.

Ožiaragis. Šio ženklo atstovų žvilgsnis skiriasi tvirtumu ir vidine ramybe. Akys turi metalinį, šaltą spindesį. Ir reikia laukti ko nors labai svarbaus, kad Ožiaragio akyse sublizgėtų nors menka kibirkštėlė. Jiems artima mėlyna ir pilka akių spalvos.

Vandenis. Pas Vandenį apgaulingas žvilgsnis ir pačios keisčiausios akys, pagal kurias negalima suprasti nei apie jausmus, nei apie savininko ketinimus. Tarp Vandenių – daugiausia žmonių, kurių  akių spalva ryškiai skiriasi nuo plaukų spalvos. Be kontrastingumo Vandenių akys gali keisti savo spalvą, priklausomai nuo apšvietimo, fizinės ir emocinės būklės.Akių spalva varijuoja nuo mėlynos iki žalios.

Žuvys. Šio ženklo žmonėms būdingos pačios gražiausios, paslaptingiausios, didžiausios, bedugnės akys. Žuvų mintys ir jausmai lieka nematomi, viskas paslėpta akių bedugnėje. Moterų Žuvų akys – pats svarbiausias jų papuošalas. Žuvys – mėlynų ir pilkai žalių akių savininkės.

Leave a Reply