Asmebybė – trejetas

Jūs draugiškas, geraširdis, lyderis, intuityvus, optimistas, geros vaizduotės, turite humoro jausmą, artistiškas, aristokratiškas, gerų manierų, žavingas, entuziastas, energingas, iškalbingas.

Jūs – paslaugus, jautrus, dosnus; dėl to Jumis gali naudotis kiti. Jūs – patrauklus, mėgstate šeimą ir namus. Jautrus, dėl to – drovus, kartais vengiate žmonių ir aplinkybių, teikiančių įvairių nemalonumų (kritikos, kaltinimų). Dinamiškas, dėl to galite būti nepastovus.

Mėgstate didžiuotis savimi, ryškiai šviesti ir teikti tą šviesą aplinkiniams. Džiaugiatės gyvenimu, esate išradingas ir nepaprastai judrus. Apdovanotas daugeliu talentų, domitės aplinkiniu pasauliu, galbūt, turite daugybę pomėgių – tai Jūsų smalsumo pasekmė.

Esate jautrus ir dažnai neperkandamas. Esate pasiruošęs bet kokioms aukoms, norėdami padėti draugams ar išsaugoti savo idealus. Jums būdingas išskirtinis magnetizmas. Mėgstate būti dėmesio centre, pagyrimai ir komplimentai Jums teikia malonumo.

Labai draugiškas, optimistas, pilnas pasitikėjimo, į pasaulį esate linkęs žiūrėti pro rožinius akinius. Kaip niekas kitas mokate mėgautis gyvenimu ir suteikti daug džiaugsmo kitiems. Tai, ką paruošia likimas, priimate kaip būtinybę. Tai nerodo lengvabūdiško požiūrio į gyvenimą, greičiau, Jūs suprantate, kad nusivylimas neišsprendžia problemų, o pesimizmas – nėra geriausias pagrindas tikram gyvenimui.

Lengvai užmezgate kontaktus, esate žavingas, dėl šių savybių daugelis Jus mėgsta ir vertina. Entuziazmas ir optimizmas, pasižymite išradingumu ir aktyvumu, šios savybės įkvėpia kitus žmones, skatina juos veikti pagal Jūsų rodomą pavyzdį. Ir tuo pat metu retai dominuojate draugijoje.

Iššaukiate kitų simpatijas, spontaniškas ir besidžiaugiantis gyvenimu, turite talentą sužavėti ir patraukti aplinkinius. Kiekvienas, sutiktas Jūsų kelyje, sunkiai beatranda jėgų atsispirti Jūsų spinduliavimui.

Esate nepaprastai iškalbingas, kartai tai įgyja plepumo formą. Pašnekovą užliejate žodžių srautu, tačiau naudojatės dideliu populiarumu, Jumis džiaugiasi bet kokioje draugijoje. Turite daug draugų, pasekėjų ir gerbėjų. Mėgstate bičiulystę, ir, apskritai, žmones. Esate svetingas, priimdamas draugus, jaučiate didelį džiaugsmą ir malonumą.

Jūs nesiekiate sėkmės, šlovės ir valdžios. Jūs tenorite patogaus gyvenimo – kaip niekas kitas, mokate vertinti gyvenimo džiaugsmus ir malonumus. Gyvenimas su Jumis kitiems žmonėms yra malonus ir pilnas įspūdžių.

Savo intelekto ir aštraus proto dėka sugebate diskutuoti bet kokia tema ir prisitaikyti prie bet kokios situacijos. Tačiau dažnai Jums neužtenka ištvermės realizuoti savo tikslus.

Artimiesiems esate atsidavęs, žmogiškas ir ištikimas. Iki gilios senatvės išsaugote jaunatviškumą ir džiaugsmą. Visada esate atviras meilei, grožiui, džiaugsmui, linksmybėms ir tobulėjimui. Nemėgstate materializmo, monotonijos, sistemingumo ir kasdieniškumo. Greičiausiai, Jūs nežinote, kas yra bloga nuotaika ar depresija. Nuolaidžiai žiūrite į savo ir kitų trūkumus, bei silpnybes.

Mėgstate rūpintis savo išvaizda, bet kokioje situacijoje siekiate būti gerai apsirengęs ir tvarkingas.

Dėl šių puikių savybių Jus gali išnaudoti nesąžiningi ir viską skaičiuojantys žmonės.

Pasitenkinimas gyvenimu ir džiaugsmas užtikrina plačias pažintis, kūrybišką ir įdomų darbą, aktyvų gyvenimą. Jeigu kasdienis gyvenimas Jūsų neaprūpina stimulais (nuobodus, kruopštus ir pan. darbas), nuobodulį turite kompensuoti įdomiu, patraukliu užsiėmimu, hobiu.

Vaikystėje buvote linksmas ir spontaniškas, apsuptas draugų. Dažnai sugebėdavote apsukti aplink pirštą suaugusius, nes jie, sužavėti Jūsų žavesio ir iškalbingumo, tenkino kiekvieną Jūsų kaprizą.

Siekiai, poreikiai

Noras dirbti, kažką organizuoti, kurti, rašyti ir pan. Noras būti populiariu – dėl to emociniai stresai, tradiciniai meilės trikampiai. Reikia, kad Jus suptų grožis, linksmybė ir laimė.