Asmenybė – dvejetas

Jūs sugebate gana sėkmingai bendrauti. Jus galima būtų sulyginti su svarstyklėmis – dažna nuotaikų kaita, nepastovumas, jausmingumas, harmonija. Įvairiapusiškai apžvelgiate reiškinius, kartais liekate kitų šešėlyje. Jums svarbūs namai, šeima (gal net labiau už mylimąją). Jūs – gelbstintis kitus arba priimantis pagalbą.

Įgimtas gerumas ir supratingumas padeda bendrauti su kitais – esate simpatiškas, taktiškas, minkštas. Stengiatės niekada nekonfliktuoti su aplinka, nesistengiate bet kokia kaina išsiskirti, pajungti kitus sau ar primesti jiems savo valią.

Esate truputį moteriškas (tai skirta vyrams), mokate vertinti tai, kas yra subtilu, dvasinga ir intelektualu. Jūs lengvai kontaktuojate su aplinkiniais, tačiau labiausiai Jus domina moralinis žmogiškų santykių aspektas. Nekenčiate bet kokių menko dvasingumo apraiškų. Dažnai domitės menu, kultūra, mėgstate Grožį, jo tobulumas suteikia Jums didelį malonumą.

Ramiai ir atsargiai priiminėjate sprendimus. Jums svarbus kitų palaikymas ir pagyrimai. Niekada nesikišate į tai, ko nepažįstate, nes pernelyg jautriai reaguojate į kitų nuomones. Jūsų mąstymo būdas – analitiškas, prieš priimdami sprendimą, surenkate visą įmanomą informaciją apie dominančią problemą, po to atsargiai ir diplomatiškai veikiate. Išmintis, kurią parodote kritiškais momentais, užtikrina aplinkinių pagarbą ir susižavėjimą.

Jus mėgsta ir vertina dėl širdingumo, gerumo, sugebėjimo atleisti. Padedami šių savybių galite gana lengvai (dažnai net nesąmoningai) manipuliuoti kitais žmonėmis. Prieš Jus atsiveria daugelis durų, uždarytų kitiems.

Sugebate kitiems įkvėpti pasitikėjimą savimi, išspręsti bet kokius ginčus. Esate delikatus, paprastas, drovus, kuklus ir nepretenzingas. Skleidžiate ramybę ir harmoniją. Esate gerai išauklėtas, rūpinatės savo artimaisiais, turite daug draugų, nes visada esate pasirengęs pagelbėti kitam. Atsiranda nemažai žmonių, kurie tuo naudojasi.

Esate nepaprastai įžvalgus, pažįstate žmones, mokate stebėti ir analizuoti.

Žinoma, Jūs vadovaujatės labiau jausmais, nei protu. Jūs – idealistas, romantikas, svajotojas, subtilus žmogus. Tačiau po ramybės ir pusiausvyros kauke slepiasi nervingumas ir irzlumas. Jei Jus kas nors puola, niekada neatsakote smūgiu, o įžeistas nutylate ir užsidarote savyje. Nors nemėgstate grubumo ir nedėmesingumo apraiškų, atsigavęs po traumos stengiatės pateisinti savo skriaudėjus. Taip pat greitai užmirštate smulkias skriaudas, greitai susitaikote ir atleidžiate.

Turėdami reikalų su neeilinėmis ir skandalingomis asmenybėmis jaučiatės esąs išmuštas iš vėžių. Šiuo atveju esate pasiruošęs įvairioms aukoms, kad tik Jūsų aplinkoje vėl įsivyrautų tyla ir ramybė. Jūs nepaprastai jautriai jaučiate aplinką, supančią Jus. Mieloje ir ramioje aplinkoje Jūs tiesiog spinduliuojate džiaugsmu ir aistra gyvenimui. Triukšmingoje ir nepastovioje – prislėgtas ir nusivylęs. Dėl visų šių priežasčių turite susitaikyti su faktu, kad gyvenimas nėra pasaka. Priešingu atveju galite gyventi pastovioje įtampoje. Su laiku tai atsiliepia nervų sistemai.

Nemėgstate pagyrūniškumo, pretenziškumo. Dėl mylimo žmogaus sugebėtumėte paaukoti savo tikslus ir interesus. Nejaučiate pagiežos, jei Jūsų darbas buvo nepastebėtas ar neįvertintas, priešingai, esate linkęs gyvenime prisilaikyti antraeilio vaidmens.

Dažnai neįtariate apie kitų blogus kėslus, viską, kas Jums sakoma, priimate už gryną pinigą. Nieko neįprasta, jei esate saldus grobis žmonėms be garbės ir sąžinės, išnaudojantiems Jūsų naivumą.

Esate darbštus ir atsakingas, tačiau esate linkęs sumenkinti savo pasiekimus ir save. Esate pernelyg reiklus sau, pernelyg dažnai teisiate save. Venkite pedantiškumo. Stipriai abejojate savo galimybėmis, dėl to galite pasukti iš pasirinkto kelio. Jaučiate tikrą kančią, susidūrę su nauja kliūtimi.

Norėdami labiau pasitikėti savimi, turite suprasti, kad nėra nieko tobulo. Veikite, neabejokite savo galimybėmis. Išmokite reikšti savo emocijas, atsipalaiduokite – taip išsaugosite vidinę ramybę. Įgykite daugiau nepriklausomybės, nekreipkite dėmesio, ką plepa kiti.

Vaikystėje, greičiausiai, maištavote prieš tėvus, jų primetamą valdžią, protestavote prieš valdingumą.

Jūsų sėkmės paslaptis

Mokykitės harmonijos, bendraukite ir bendradarbiaukite. Ieškokite naudingų pažinčių, draugų, partnerių ir padėjėjų.