Charakteris ir kaklaraištis

Turbūt, dažnas mintimis tyrinėjame aplinkinius, ypač jei dar žmogus ir patinka, koks jis?

Stengiamės jo charakterį perskaityti, suprasti iš veido bruožų, akių, elgesio… net ir apsirengimo, nepraslysta netgi tokios detalės kaip kaklaraištis.

Kaklaraištis – tai nedidelė audinio juosta, ypatingu būdu rišama ant kaklo. Jis kilo iš kaklaskarės, kurios istorija siekia gilią senovę. Šiandienos pasaulyje tai labai svarbi aprangos dalis, ir kurią dažniausiai renkasi pats vyras. Taigi, tokia svarbi vyrų rūbų detalė aišku, neliko nepastebėta charakterio tyrinėtojų…

Taigi pagalvokit, koks kaklaraištis yra mėgstamiausias jūsų vyro ar draugo ar tiesiog patinkančio žmogaus ir pasiskaityk… tipiškas charakteristikas pagal… kaklaraiščio tipą.

Yra išskiriami 4 kaklaraiščių tipai: su taškeliais, su juostelėmis, su raštais ir su gėlytėmis.

Su taškeliais. Vyras ryšintis taškuotą kaklaraištį – nerimstantis žmogus. Darbe jis visada pasirengęs įvairioms permainoms, yra labai ambicingas. Jei dirba ne savo išsvajotą darbą, daugiausia jame ištveria metus. Jei sutinka lemtingąją savo gyvenimo draugę, gali jai būti ištikimas iki paskutinio atodūsio.

“Taškelių vyras” mielai juokauja, mėgsta būti dėmesio centre ir… leidžiasi lepinamas.

Su juostelėmis. Tas, kuris teikia pirmenybę kaklaraiščiui su skersinėmis ir išilginėmis juostelėmis, yra rūpestingas, korektiškas ir ištikimas. Būtų mielas šeimos tėvas, jeigu pasistengtų dažniau matyti savo vaikus. Darbas jam – viskas. Toks vyras pagal “griežtas” kaklaraiščio linijas stengiasi išdėstyti ir savo mintis, suplanuoti savo karjerą ar net ir visą gyvenimą.

Ne veltui kaklaraištis su juostelėmis simbolizuoja verslininką, kuriam gerai sekasi.

Su raštais. Mažos ir didelės figūros, rombai ar ornamentai – “raštų vyro” skonis. Tai patikimas partneris, kuriuo galima remtis sunkią gyvenimo minutę. Jis turi subtilų humoro jausmą. Niekada nepraranda savikontrolės, žino, kaip pasielgti kiekvienu gyvenimo atveju.

Šios savybės kartais gali jo žmoną ar draugę išvesti iš pusiausvyros. “Raštų vyras” mėgsta provokuoti savo partnerę, draugus ar net kolegas.

Su gėlytėmis. Vyras, perkantis šio stiliaus kaklaraščius, – tikras romantikas, geraširdis, supratingas, jausmingas. Į moteris žiūri labai rimtai, todėl daugelis nesunkiai jį pamilsta ar net įsimyli. Jo mėgstamiausias, ar tinkamiausias jam darbas – kūrybinis.

“Gėlyčių vyras” mėgsta gyvenimą kaime, sugeba “nematyti” nemalonios tikrovės, dažnai gyvena svajonėmis ar svajonėse. Jis ilgisi harmonijos ir į pasaulį žiūri pro rausvus akinius. Gerai, jei jam pasiseka ir jo gyvenimo draugė yra realistė, sugebanti sugrąžinti į žemišką pasaulį.