Charakteris pagal akių spalvą

Romantiški, sentimentalūs, jausmingi, tačiau kartu ir emocingi. Kovotojai už teisybę, todėl mėgsta pasiginčyti. Įžeisti ilgai jaučia apmaudą. Patikimi, tačiau mintys ir elgesys dažnai neprognozuojami. Jei įsimyli, tai itin stipriai. Geri darbuotojai, nes nebijo monotonijos. Tamsiai mėlynų akių spalvos žmonės ambicingesni, labiau užsispyrę.

Rudaakių charakteris

Jausmingi, temperamentingi, patrauklūs, protingi. Greitai užsiplieskiantys ir greitai atvėstantys. Kaprizingi. Lengvai bendrauja, greiti įsimylėti. Šviesiai rudų akių žmonės labiau individualistai, mėgstantys veikti savarankiškai, nepakenčiantys aplinkinių spaudimo. Žaliai rudų akių spalvos savininkai išmintingi, stropūs ir gana ramūs žmonės. Jiems svarbus komfortas ir dvasios ramybė, tačiau turi daug draugų. O štai pilkai rudos akys reiškia nepastovumą. Jų charakteris paslaptingiausias ir sunkiausiai perkandamas iš visų rudaakių.

Žydraakių charakteris

Ne itin jausmingi, ypač kai siekia savųjų tikslų. Juos sunku sugraudinti. Paprastai gana ramūs ir išlaikyti, bet nemėgsta monotonijos. Nepasisekus – greiti supykti.

Pilkaakių charakteris

Protingi ir ryžtingi, drąsiai stoja spręsti kylančias problemas, tačiau giliai viduje tai jausmingi žmonės. Labai smalsūs ir besidomintys naujovėmis. Jiems gerai sekasi tiek darbuose, tiek meilėje. Tamsiai pilkų akių žmonės dar valingesni, užsispyrę, tačiau ir pavydūs (gerąja prasme).

Žaliaakių charakteris

Ištikimi, principingi, švelnūs, geri ir mylintys. Geri partneriai, nes yra pastovūs, moka išklausyti ir patarti, bet neatleidžia išdavystės. Būna gerais vadovais, nes turi išlavintą vaizduotę, yra darbštūs ir reiklūs. Pilkai žalių akių žmonės tylesni, bet itin valingi.

Juodaakių charakteris

Energingi, iniciatyvūs, stiprūs, ištvermingi ir besidžiaugiantys gyvenimu. Nenustygsta vietoje, neramūs, turi išlavintą intuiciją, linkę dažnai įsimylėti. Kartais būna užsispyrę, atkaklūs ir net įžūlūs. Efektyvūs darbuotojai, tačiau nemėgsta rutinos.

Parašykite komentarą