Charakteris pagal gimimo dieną (savaitės dieną)

dangus

Ar žinote, kad pagal tai kurią savaitės dieną gimęs žmogus galime sužinoti charakterį.

Gimę pirmadienį (Mėnulio diena, metalas – sidabras):

Jautrūs, švelnūs, svajingi, emocionalūs, išsiblaškę. Mėgsta bendrauti, ieško meilės ir supratimo, lengvai pasiduoda kitų įtakai. Pirmadienio vaikai – aktyvūs, energingi, lakios fantazijos, nelinkę paklusti, užuomaršos. Pirmadienio žmonės gyvenime būna linkę į menus, kulinariją.

Gimę antradienį (Marso diena, metalas – geležis):

Gyvaus proto, linksmi, patrauklūs, nuoširdūs, kartais išsiblaškę ir nekantrūs. Yra stiprūs, ryžtingi, drąsūs, nepriklausomi, nesuvaldomo ir nenuspėjamo charakterio optimistai. Meilės reikaluose – gundytojai. Vaikai – nuovokūs, mėgstantys būti įvertinti, tačiau greit įsipliekiantys. Antradienio žmonėms netinka monotoniški darbai, nes mėgsta aštrius įspūdžius.

Gimę trečiadienį (Merkurijaus diena, metalas – gyvsidabris):

Tik iš išorės gali atrodyti kuklūs ir santūrūs, bet viduje judrūs ir jausmingi lengvabūdžiai. Imlaus proto, smalsūs, todėl būna įdomiais pašnekovais. Moka karštai mylėti, bet jausmuose ieško pastovumo. Laikosi duotojo žodžio, bet sudėtingose situacijose moka išsisukti. Vaikai – plepūs ”filosofai”, mėgstantys provokuoti. Trečiadienio žmonės užauga gerais verslininkais, aptarnavimo sferos darbutojais, žurnalistais, amatininkais.

Gimę ketvirtadienį (Jupiterio diena, metalas – alavas):

Džiaugiasi gyvenimu, yra geraširdžiai, bet kartu nekantrūs, mėgsta laisvę ir nuotykius. Kolektyvo lyderiai. Elgiasi pagal nuotaiką, bet geba prisitaikyti. Aistringi. Vaikai – nuoširdūs ir draugiški, mėgstantys bendrauti. Ketvirtadienio žmonės tampa gerais vadovais, juristais, oratoriais.

Gimę penktadienį (Veneros diena, metalas – varis):

Harmoningos asmenybės, romantikai ir svajotojai. Mėgsta bendrauti, būna diplomatiški, bet kartu ir lengvai pažeidžiami. Švelnūs, žavūs ir artistiški, rūpinasi savo išvaizda. Mėgsta filtruoti, bet jausmuose būna gana pastovūs. Vaikai – itin meilūs, bet kartais linkę patinginiauti. Penktadienio žmonės užaugę dažnai siekia būti aktoriais, daininkais, muzikantais ar dailininkais.

Gimę šeštadienį (Saturno diena, metalas – švinas):

Originalūs individualistai, nepriklausomi, praktiški, bet uždari. Iš išorės rimti, net abejingi, nors viduje emocionalūs, todėl jiems sunkiau sekasi bendrauti. Nenuspėjami intelektualai, tačiau į juos galima atsiremti, nes neišduos bėdoje, saugos patikėtas paslaptis. Vaikai – savarankiški, tvirti, sumanūs ir užsispyrę. Šeštadienio žmonės užauga gabiais mokslininkais, mokytojais, istorikais, nes yra darbštūs ir pareigingi.

Gimę sekmadienį (Saulės diena, metalas – auksas):

Aistringi ir impulsyvūs, bet esant reikalui parodo valią. Pasitiki savimi, todėl nemėgsta nusileisti, bet yra gailestingi. Pasižymi iniciatyva, kūrybiškumu. Jiems patinka bendrauti, o meilės reikaluose – dominuoti. Vaikai – džiaugsmingi, nerūpestingi, bet kiek stokojantys atsakomybės ir pareigingumo. Užauga gerais gydytojais ir kitų sferų, reikalaujančių bendravimo su žmonėmis įgūdžių, darbuotojais.

Leave a Reply