Charakteris pagal kraujo grupę

Charakteris gali būti nustatomas netik pagal gimimo laiką,bet ir pagal kraujo grupę. Čia rasite žmogaus charakterio apibūdinimus pagal kraujo grupes.

Žmonių, turinčių pirmą kraujo grupę, charakteris 0 (I):

Žmonės aktyvūs, drąsūs, valingi ir atkaklūs. Energingi ir veiklūs, tačiau gana atsargūs. Moka bendrauti, būna gerais vadovais ir neformaliais lyderiais. Emocingi, impulsyvūs, pasitiki savo jėgomis ir nepakenčia kritikos. Nors iš išorės ir tvirti, bet jausmuose moka būti romantiškais.

Žmonių, turinčių antrą kraujo grupę, charakteris A (II):

Sąžiningi, pareigingi, geri ir inteligentiški žmonės. Dažnai pasižymi kantrybe, kuklumu ir uždarumu, mėgsta ramybę ir harmoniją, tačiau jei susikaupia emocijų – tampa pikti. Efektyviai dirba komandoje, nes yra draugiški, bet nesiekia būti lyderiais. Jausmuose švelnūs ir atidūs.

Žmonių, turinčių trečią kraujo grupę, charakteris B (III):

Jautrūs, lakios vaizduotės žmonės. Savarankiški, kantrūs, sugebantys išklausyti ir suprasti. Vertiną ramybę ir individualumą, nemėgsta, kai kišamasi į jų gyvenimą, bet yra tolerantiški kitų atžvilgiu. Pasižymi kūrybiškumu, todėl linkę į mokslą, išradimus. Jausmuose – paslaptingi.

Žmonių, turinčių ketvirtą kraujo grupę, charakteris AB (IV):

Jausmingi, nekonfliktiški, taktiški ir teisingi žmonės. Kompanijose linksmi ir komunikabilūs. Sunkiai priima sprendimus. Aistringi, meilėje siekia abipusės laimės.

Parašykite komentarą