Daržų ravėjimas – geriausias sportas?

Atėjusi vasara daugeliui kvepia ne tik geru oru ir saulėtomis dienomis, tačiau ir daržais bei sodo laukais, kurie reikalauja priežiūros, kitau nepavyks užsiauginti norimų skanėstų. Kol vieni samdosi ravėtojus, kurie visą nemalonų darbą atlikę už juos, tuo tarpu kiti ravi ne tik dėlto, kad tai pigiau ir tuo pačiu garantuoja sėkmingą daržovių augimą, tačiau ir dėl fizinio aktyvumo. Juk daržų ravėjimas yra puiki priemonė riebaliukų deginimui, o tuo pačiu dažniausiai jis sėkmingai atstoją soliariumą, tad ravėjimas tikrai turi daug naudų.

Trumpai apie jas ir tai galbūt paskatins Jus ravėti dažniau.

Pirmiausia riekia pabrėžti tai, kad pats geriausias sportas yra toks, kurio metu aktyviai juda visos kūno linijos. Paprasčiausiai, sporto salėse dažniausiai treniruojame kuri nors kūno vietą, kai tuo tarpu fiziniuose darbuose dažniausiai dirba visas kūnas. Žinoma, tai nereiškia, kad pavyks užsiauginti masę, tačiau šiek tiek raumenukų per visą vasara tikrai paaugs. Taip pat ravėjimo metu labai svarbu rasti Jums labiausiai tinkamą poziciją. Šiuo atveju labiausiai venkite nuolatinių susilenkimų, kurių metu pavargsta nugara ir kaklas, stuburas jaučiasi apkrautas ir žmogus jaučiasi prastai. Viskas po truputį ir po pirmo ravėjimo, kaip būna ir po sporto, žmogus gali jaustis kiek apsunkęs ir raumenys sunkiai dirba. Visgi, galutinis rezultatai vistiek jus nudžiugins, tad nenustebkite, kad gali pradžioje kiek skaudėti nugarą.

Tam tikra prasme ravėjimas yra vadinamas kardio sportu, kadangi dažniausiai stengiamasi per trumpą laiką padaryti maksimaliai daug. Kadangi dažniausiai daug prakaituojame – tuo pačiu siūlome nepamiršti gerti kuo daugiau vandens, kad pavyktų gerai jaustis.

Daržų ravėjimas neturėtų būti darbas. Tai turi būti malonumas, kuris atneš Jums labai daug naudų. Ir mes čia kalbame ne tik apie derlių, kurio sulauksite tinkamai prižiūrėdami savo daržą ar sodą. Daržo ar sodo priežiūra taip pat garantuoja teigiamą įtaką jūsų sveikatai.

Žinoma, reikia įsigyti reikalingas priemones, įrankius, kurie gali užtikrinti, kad net ir pačius didžiausius daržus pavyks išravėti be jokio vargo ir labai sėkmingai. Galiausiai, kartais tereikia pasikeisti požiūrį, kad ravėjimas būtų ne darbas, tačiau malonumas, kuris atneš labai daug naudos Jūsų kūnui.

Bet labai daug priklausys ir nuo jūsų pasirinkimų, ką auginti darže ir sode. Vaismedžių auginimas galbūt nereikalauja tiek daug aktyvios priežiūrios: vaismedžių nereikia ravėti, nereikia rauti piktžolių. Vaismedžius užtenka tik genėti bei apipurkšti nuo kenkėjų. Tai nėra didžiausios fizinio aktyvumo reikalaujantis užsiėmimas.

Šiltnamiuose auginami pomidorai ar agurkai taip pat nereikalauja labai daug aktyvios priežiūros. Taip, ten galite labai sušilti ir suprakaituoti, nes darbo prižiūrint pomidorus, agurkus ar kitus sodo šiltnamiuose auginamas daržoves reikia, bet tai ne tai nėra pats aktyviausias darbas.

Daugiausia aktyvaus fizinio krūvio reikalauja daržo lysvėse auginami augalais. Pavyzdžiui tokios uogos, kaip braškės ar žemuogės reikalauja labai daug darbo, todėl palankstyti nugarą prižiūrint šiuos augalus tikrai reikės. O tai – geriausias sportas, nes riebalų tikrai sudeginsite su kaupu!

Pagal https://sodininku.info esančią informaciją.