Draugystės apyrankė – siūlai ant riešo

Draugystės apyrankės – pasirodo, pasak astrologų, aplink riešą aprišti įvairių spalvų siūlai laikomi labai stipriais amuletais, pasižyminčiais magiškomis apsauginėmis galiomis. Priklausomai nuo spalvos ir medžiagos šios apyrankės suteikia vienokių ar kitokių savybių.

 Spalva:

 Raudona spalva

Raudonos spalvos siūlai pasistengia, kad nešiojantysis būtų nepažeidžiamas, todėl jie geriausia apsauga nuo piktų ir blogų žmonių (plėšikų, chuliganų, prievartautojų) užpuolimų.

Oranžinė ir geltona spalva

Oranžiniai ir geltoni siūlai apsaugo nuo piktos akies, užkalbėjimų ar pavydžių žvilgsnių.

Balta spalva

Balti siūlai padeda išvengti netikėtumų ir nenumatytų situacijų. Balti siūlai tobulina atminį, padeda geriau ir lengviau bei žaismingiau mokytis. Kitaip tariant, aplink riešą aprištas baltas siūlas  – geriausias amuletas besimokančiajam.

Mėlyna ir žydra spalva

Mėlyni ir žydri siūlai išmoko bendrauti. Nešiojantys mėlynus ir žydrus siūlus tampa maloniais pašnekovais ir puikiais pasakotojais, todėl jų autoritetas pastebimai išauga.

Violetinė spalva

Violetiniai siūlai apsaugo nuo bėdų ir nelaimių, padeda išvengti nelaimingų atsitikimų. Šiuos siūlus patariama nešioti rizikingų profesijų žmonėms.

Žalia spalva

Žali siūlai padeda siekti sėkmės piniginiuose reikaluose, apsaugo nuo apgavysčių ir nelaimių.

 Spalvų deriniai:

Žalia – raudona

Žali ir raudoni siūlai – šių spalvų deriniai, padeda privilioti meilę ir apsaugo nuo pavydo; apsaugo nuo draugų pavydo ir priešų žabangų. Šiais siūlais taip pat patariama apsaugoti mažus vaikus.

Mėlyna – raudona

Mėlyni ir raudoni siūlai – šių spalvų deriniai, padeda sėkmingai užbaigti pradėtus darbus, padeda apsaugoti verslo interesus, vesti dalykines derybas ir lengvai priimti ypač svarbius sprendimus.

Balta- raudona

Balti ir raudoni siūlai – šių spalvų deriniai, apsaugo nuo fizinio pavojaus.

Žalia – mėlyna

Žali ir mėlyni siūlai – šių spalvų deriniai, apsaugo tuos žmones, kurių veikla yra susijusi su viešais pasisakymais.

Juoda – balta

Juodi ir balti siūlai – šių spalvų deriniai, dovanoja išmintį, padeda visur ir visada laikytis aukso vidurio, pusiausvyros ir harmonijos.

Juoda – raudona

Juodi ir raudoni siūlai – šių spalvų deriniai, apdovanoja magiškomis savybėmis

Siūlai:

Medvilniniai

Medvilniniai siūlai – jais, patartina apsisaugoti nuo blogos akies ir piktų burtų.

Šilkiniai

Šilkiniai siūlai padeda meilėje ir gerinti finansinę padėtį.

Vilnoniai

Vilnoniai siūlai apsaugo ir padeda atgauti psichines ir fizines jėgas op užpuolimų, traumų, dvasinių pergyvenimų. Teigiama, kad vilna sugeba „užlopyti skyles žmogaus energetikoje.

O trys vilnoniai siūlai (nuo oranžinio iki raudono) ant dešinės rankos riešo padeda atgauti jėgas. Be to, toks amuletas stiprina sveikatą.

Lininiai

Lininiai siūlai – šie, siūlai vartojami gaminant meilės amuletus, ir amuletus, apsaugančius vaikus.