Gyvenimo svajonė

Nebijokite svajoti. Jūsų planai turi būti realūs, tačiau svajonės – ne. Labai daug žmonių riboja save nuo svajonių. Gyvenimo svajonei neturėtų būti jokių suvaržymų, juk tai gyvenimo svajonė!

Kodėl lošėjai pralošia ir nesupranta kodėl tiek daug pralošė. Pralošia – nes neriboja pralošimų, o  visada riboja savo išlošimus. Jie pradeda su teisinga nuostata: „Prarasiu keturis ir baigsiu lošęs“. Rezultatas: lošėjai pralošia keturis, keičia pinigus ir toliau lošia. Pralošia vėl keičia. Ir vėl…

Taip netik lošime, žmonės apriboja savo gyvenimo svajones, kaip lošėjas riboja savo laimėjimus. Svajonės nekenksmingos, nevaržykite gyvenimo svajonių! Geiskite visko, ko norite.

Vienintelis įspejimas – būkite atsargūs tuo atveju, jeigu tai ko labai trokštate ir apie ką svajojate tiesiog ims ir išsipildys. Ką tuomet darysite, kaip jausitės?

Daugelis žmonių galvoja, kad gyvenimo svajonės turi būti realios. Visai ne, realios svajonės yra visiškai kas kita, tai jau planai. Jūs kuriate gyvenimo tiklus, planus ir darote žingsnius, kad jie pildytūsi. Svajonės gali būti pačios neštikėčiausios, kad jums net ims atrodyti jog jos niekada neišsipildys.

Nesnustokite svajoti ir suprastite, kad gyvenimo svajonės pildosi.