Intymios vietos šukuosenos. Patarimai kaip tai padaryti.

Šiomis dienomis ypač populiaru skusti ir kitaip formuoti intymių vietų šukuosenas. Laikas susirūpinti kelnaitėse slepiamais krūmynais, jei dar nepadarėte to! Genitalijų plaukelius pirmosios pradėjo šalinti moterys. Pirmiausiai slaptosios šukuosenos įgavo bikini formą, o po to jų neliko išvis. Imta eksperimentuoti ir ieškoti savito genitalijų šukuosenų stiliaus, todėl imta formuoti, bet ir dažyti genitalijų plaukus, taip realizuojant beprotiškiausias idėjas.

Dabar galime drąsiai teigti: intymių vietų šukuosenomis domisi ir vyrai. Tai ne tik stilinga, bet ir higieniška. Pasitikrinkite, ar žinote kaip susitvarkyti bikini sritį?

Skutimosi mašinėlė

Jei niekada ankščiau nebandėte susitvarkyti bikini srities, tai puikus metodas. Uždėkite mašinėlės antgalį, kuriuo nuskusti plaukeliai lieka 1-2 mm ilgio ir lėtai pradėkite skusti plaukų augimo kryptimi. Oda tikrai nebus labai lygi, bet nepatirsite įpjovimų. Jei nematote vietos, kurią skutate, pasinaudokite veidrodėliu (tai ypač galioja moterims). Skutimosi mašinėle labiau rekomenduojama skustis vyrams, nes tai higieniškiau ir atrodo vyriškiau.

Moterims patinka tvarkingi vyrukai!

Skustuvo ašmenys

Geriausia priemonė klasikiniam drėgnam skutimui yra vienašmeniai skustuvai, nes skustuvai su daugiau ašmenų greitai užsikemša plaukeliais. Keletą ašmenų turintys skustuvai puikiai tinka skusti keleto milimetrų plaukelius. Bet kuriuo atveju, plaukelius skuskite tik augimo krytimi ir jokiu būdu ne prieš plauką. Prieš plauką skutant plaukelius gali atsirasti įpjovimų. Ataugantys plaukeliai sunkiau prasiskverbia pro pažeistą odą, todėl gali atsirasti įaugusių plaukelių ir pūlinukų.

Jokiu būdu nenaudokite skutimosi putų (ar depiliacinio kremo), nes šios medžiagos yra per stiprios jautriai odai. Geriau rinkitės gerai putojančią, švelnią dušo želė su neutraliu ph. Nuskustą odą papudruokite kūdikiams skirta pudra arba patepkite vaikišku kremu.

Braziliška depiliacija

Tikriausiai girdėjote apie brazilišką depiliaciją iš kultinio serialo „Seksas ir miestas“ herojų, bet jos ne visiškai tiksliai apibūdino, kas tai yra. Taigi, braziliška depiliacija tinka kiekvienai moteriai (nors niekas nesako, kad vyrams tai draudžiama), kuri nebijo atsisakyti visų plaukelių. Ši nemaloni procedūra atliekama naudojant karštą vašką. Nesakome, kad neskaudės, bet rezultatais džiaugsitės tikrai ilgai! Kaip kurios moterys mėgsta pasilikti seksualų plaukų ruoželį, o kitos mėgaujasi nepriekaištingu apnuogintos odos švelnumu. Bet kuriuo atveju, vyrams tai patinka! Brazilišką depiliaciją galite pasidaryti daugelyje grožio salonų. Labai rekomenduojame!

Pastabėlė: galite atlikti depiliaciją su savo partneriu! Pasiruoškite viską, ko reikia procedūrai atlikti, nusirenkite ir leiskite jai/jam atlikti visą darbą!