Ką išduoda žmogaus akių spalva?

Apie žmogų gali daug ką išduoti jo kalbos maniera, gestai, eisena, veido bruožai, net drabužių spalvų derinys. Tačiau bene svarbiausias informacijos šaltinis – tai žmogaus akių spalva.

Аstrologai įsitikinę, kad žmogaus akyse atsispindi visa horoskopų gimimo planetų spalvinė gama, tuo pačiu nusakanti vienokius ar kitokius žmogaus polinkius bei pomėgius. Tyrinėjant žmogaus charakterį akių reikšmė patvirtinama ir šiuolaikiniais moksliniais tyrimais. Mat kiekvieno žmogaus skirtingi akių atspalviai.

Juodos akys

Jų savininkai energingi, stiprūs, trykštantys gyvenimo džiaugsmu, pasižymintys iniciatyva, tačiau neramiu charakteriu. Juodos akys liudija apie žmogaus aistringumą ir polinkį dažnai įsimylėti. Tokiems žmonėms iš esmės nėra jokių kliūčių gyvenimo kelyje, siekiant geidžiamo objekto ar užsibrėžto tikslo. Nors jiems taip pat gerai pažįstamas ne tik pergalių džiaugsmas, bet ir priimtų skubotų sprendimų kartėlis. Tačiau jie išlieka tvirti.

Rudaakiai

Gamtos apdovanoti patrauklumu, jausmingumu ir aštriu protu, todėl jie iš prigimties labai temperamentingi žmonės. Apie juos galima pasakyti, kad tai itin greitai įsiplieskiantys žmonės, bet ir gana greitai bei lengvai pamišta įžeidimus. Bene didžiausiu rudaakių trūkumu galima laikyti jų gana dažnus kaprizus. Astrologai sako, kad tamsiai rudų akių žmonės – tai Saulės, Veneros su Saturno mišinys. Jie – itin lengvai randa bendrą kalbą su kitais žmonėmis. Tokių akių žmonės greitai įsimyli, tačiau greitai įsiliepsnojusi aistra taip greitai ir užgęsta.

Šviesiai rudos akys

Tai – drovūs, svajingi, linkę į fantazijas žmonės. Juos galima laikyti pragmatikais, be to nepaprastai darbštūs ir stropūs. Jais galima pasikliauti, kadangi visada laikosi duoto žodžio. Šviesiai rudų akių žmonių pagrindinė charakterio ypatybė – ryškiai išreikštas individualumas ir noras veikti savarankiškai. Jie dažnai labai daug pasiekia gyvenime ir sulaukia didelio pasisekimo. Šie žmonės nesitaiksto su neteisybe. Astrologai sako, kad šviesiai rudos spalvos akys – tai Saulės ir Veneros lidinys. Todėl žmonės, turintys tokios spalvos akis, stipriai išgyvena jiems padarytą skriaudą ar įžeidimą.

Mėlynakiai

Ši akių spalva – Veneros įtakoje, todėl mėlynakiai – romantiški, labai emociški ir jausmingi žmonės. Jie pajėgia ne tik iki širdies gelmių įsimylėti partnerį, tačiau ir kitus pakerėti savo aistringais jausmais. Jų mintys ir elgesys dažniausiai nenuspėjamas. Beje, šie žmonės labai atkakliai siekia teisingumo. Jie pasirengę kovoti dėl teisybės iki galo, net jei ir tektų pralaimėti. Todėl mėlynakiai – patikimi žmonės. Pagrindinis jų trūkumas – iš šalies atrodo išdidūs, net pasipūtę ar išpuikę. Todėl tokie žmonės linkę konfliktuoti, mėgsta pasiginčyti, skubina įvykius ir kartais nepavyksta suprasti svetimos problemos.

Tamsiai mėlynos akys

Jų spalvinė energija – Veneros įtakoje kiek atmiešta Mėnulio spalvine energija. Tokiems žmonėms būdingas užsispyrimas, tačiau tuo pačiu jie linkę į sentimentalumą. Tamsiai mėlynų akių turėtojai gana kaprizingi ir ambicingi, o jų nuotaiką primena nenuspėjamą pavasarinį vėją. Mėlynakiai linkę ilgai nešioti savyje apmaudą. Net ir tada, kai atleidžia savo skriaudikui.

Žydros akys

Dažnai jos – apgaulingos. Nors tokių akių žmonės nuolat siekia užsibrėžto tikslo, bet ne itin sentimentalūs ir jausmingi. Žydraakius sunku sugraudinti, dėl to jų nejaudina ir svetimos ašaros. Kartais juos ištinka įsiūčio priepuoliai ar be jokios priežasties depresija. Tiesa, tokia nuotaikos kaita sutinkama gana retai. Dažniau žydraakiai būna gana ramaus charakterio, nors lygus ir vienodas gyvenimo būdas – ne jiems.

Pilkos akys

Tai labai ryžtingos ir protingos asmenybės. Jei iškyla problemos, jiems nepriimtinas „stručio metodas“. Priešingai – greitai ir ryžtingai sprendžia iškilusias problemas. Tačiau taip pat gali neišvengti situacijos, kai atsiduria aklavietėje, kai protas – bejėgis. Pilkos akys liudija, kad žmogus jausmingas ir smalsus. Tokiems žmonėms viskas įdomu. Be to, tai ir „laimės kūdikių“ akys, nes jiems sekasi ne tik karjeroje, bet ir meilėje.

Tamsiai pilkos akys

Pilka spalva – Merkurijaus įtakoje, o jos tamsus atspalvis sako, kad turi ir Saturno „priemaišų“. Tokių akių žmonės – užsispyrę ir drąsūs. Jie pasižymi ne tik stipria valia, bet ir kovingu bei ryžtingu charakteriu. Tačiau šie žmonės nestokoja ir pavydo jausmo, nors ir stengiasi šį bruožą slėpti nuo aplinkinių. Jei jūsų partnerio ar partnerės tamsiai mėlynos akys, tai jums pasisekė. Mat tokie žmonės paprastai myli tik vieną kartą gyvenime.

Pilkai žalios akys

Išskirtinis šių žmonių bruožas – labai stipri valia. Tokiems žmonėms įveikiamos net ir aukščiausios viršukalnės. Nors ir laikomi tyleniais, bet būtent tai ir padeda jiems pasiekti užsibrėžto tikslo. Žaliaakiai – gana permainingos asmenybės, kurios gali priimant svabius sprendimus būti labai griežtos, net agresyvios ir nepalenkiamos.

Žalios akys

Tai – švelnumo įsikūnijimas. Jie visados myli nuoširdžiai, karštai ir būna ištikimi savo išrinktiesiems. Draugai vertina juos už gerumą ir patikimumą, priešai neapkenčia už principingumą ir tvirtumą. Jie geri klausytojai ir patarėjai. Apskritai, žalių akių žmonės – vieni geriausių partnerių. Jie – pastovūs, tačiau nestokoja ir fantazijų. Be to, puikiai susidoroja su vadovaujančiomis pareigomis.

Тigro akys

Tiesa, labai mažai žmonių, turinčių tokios spalvos akis. Tie žmonės pasižymi itin retais talentais ir gali, kaip sakoma, skaityti kitų mintis. Jie – artistiški ir imasi bet kokio kūrybinio darbo. Be to, bendrauti su tokiais žmonėmis – vienas malonumas.

Leave a Reply