Ką manikiūro spalva sako apie jūsų charakterį

Kokios spalvos nagų lakas yra jūsų mėgstamiausias? Pasirodo, pagal tai, kokia lako spalva jums patinka, galima sužinoti pagrindinius jūsų charakterio bruožus!

Nepaisant to, kad madingų lako spalvų paletė keičiasi kiekvieną sezoną, mažai kas iš tikrųjų įsiklauso į autoritetingų dizainerių patarimus. Pagal viename mados tinklalapyje atliktą apklausą paaiškėjo, jog 70 proc. moterų mano, kad labiausiai universalus yra prancūziškas lakas, o 80 proc. mano, kad raudonos spalvos nagai – tai labai seksualu. Tačiau daugelis madingų moterų lako spalvą renkasi pagal savo charakterį.

Taigi, šviesus bet kokios spalvos nagų lakas iš karto rodo, kad mergina žino, kaip nustatyti tikslus ir pasiekti juos visais įmanomais būdais. (Žinoma, jeigu ji jau išaugo iš paauglystės, kai ryškios spalvos nagai yra būdas išreikšti save ir išsiskirti).

Juodos spalvos nagų laką renkasi valdingos merginos, kurios mėgsta pavadovauti. Jos turi tvirtą valią, tačiau dažnai po išdidžios personos kauke slypi švelni verksminga romantikė.

Raudonas medetkų spalvos lakas byloja apie aistrą ir nerealizuotą seksualumą. Šių atspalvių mėgėjai yra aistringi, emocingi asmenys.

Rožinį nagų laką pasirenka jausmingos, šiek tiek infantiliškos asmenybės, kurioms labai svarbu stiprus palaikymas.  Šioms merginoms yra sunku priimti svarbius gyvenimo sprendimus.

Mėlyna. Šią spalvą mėgsta ramios, taikios ir tylios merginos. Beje, jos yra nuostabios meilužės. Jos yra švelnios ir be galo dėmesingos partnerio norams.

Žalią lako spalvą mėgsta moterys, kurioms trūksta dėmesio ir artimųjų pripažinimo, jos nusiramina skaitydamos knygas ir virtualiai bendraudamos. Tie, kurie mėgsta žalią spalvą, pasižymi minkštumu ir geranoriškumu partneriui.

Geltonos spalvos nagų laką pasirenka ryškios ir linksmos merginos – nepajudinamos optimistės ir mėgėjos kartkartėmis šokiruoti aplinkinius drąsiais pareiškimais.

Beje, renkantis nagų lako spalvą priklausomai nuo situacijos, jūs gerokai padidinsite sėkmės galimybes. Jeigu norite priimti teisingus sprendimus ir pabūti toliau nuo šurmulio – nulakuokite nagus violetine spalva. O aktyvuoti gyvybingumą padės raudona spalva.