Kaip nesuklysti, kai jūsų prašoma pareikšti savo nuomonę

ienas iš suaugusio žmogaus požymių – polinkis reikšti savo nuomonę. Kartais kai net niekas to ir neprašo. Mes visuomet žinome kaip iš tikrųjų turi būti ir kaip būtų geriausia pasielgti… kitam.
Toliau bus pateikti du klausimai, kurie kaip tik ir pasitarnaus savotišku testu patikrinti kiek jūs jau esate suaugęs. Pirmas klausimas

Jūs sutinkate besilaukiančią moterį, kuri jau turi aštuonis vaikus, trys iš kurių yra kurti, du akli, vienas protiškai atsilikęs, o pati moteris serga sifiliu. Ką jūs jai patartumėte? Pasirinkite vieną iš pateiktų atsakomo variantų:
a) gimdyti devintą kartą,
b) pasidaryti abortą.
Atsakykite sau į šį klausimą ir tuomet galėsite skaityti toliau.

Antras klausimas

Reikia išsirinkti naują pasaulinį lyderį. Balsavimo rezultatai pasiskirstė taip, kad dabar viskas priklauso nuo jūsų, nes jūsų balsas yra lemiamas. Taigi, klausimas: už kurį iš trijų lyderių  remdamiesi turima informacija atiduotumėte savo balsą.

Informacija apie pretendentus:
Pirmas kandidatas: nuolat bendrauja su prastos reputacijos politikais, klausosi astrologų patarimų, turi dvi žmonas, be sustojimo rūko ir kasdieną išlenkia po dešimt martini stiklų.
Antras kandidatas: du kartus buvo šalinamas iš pareigų, miega iki vidurdienio, koledže buvo pagautas berūkant žolytę, kas vakarą išmaukia vos ne litrą viskio, daug rūko ir kenčia nuo dusulio priepuolių.
Trečias kandidatas: taisyklingo kūno sudėjimo, visuomet pasitempęs, turi karinius apdovanojimus, vegetaras, nerūko, kartais išgeria alaus, ištikimas savo žmonai, puikus oratorius.

Taigi, už kurį iš pristatytų kandidatų atiduotumėte savo balsą. Jau? Tuomet galite skaityti toliau.

Pirmasis kandidatas buvo – Franklinas D. Ruzveltas, antrasis – Vinstonas Čerčilis, trečiasis – Adolfas Hitleris.
Na o dėl pirmojo klausimo. Jei jūsų pasirinktas atsakymo varinatas buvo „b“, tai jūs vos prieš kelias minutes „pražudėte“ Liudviką van Bethoveną…