Koks yra mano gyvenimo būdas ?

Jau nuo seniausių laikų yra išlikę žmonių pėdsakai. Ir jie rodo ne tik istorinę, bet ir psichologinę žmonių raidą. Antikos laikų atstovai itin garbino Dievus, viduramžiais iškėlė riteriškumą bei drąsą, o renesansu – protą ir išmintį. O kuo išsiskiria šių dienų visuomenė? Turbūt sutiksite, jog vienas pagrindinių bruožų, kurio dėka tampame kitokie, yra noras pažinti patį save. Dabar tai lyg vienas svarbiausių gyvenimo tikslų. Tad būtų svarbu paminėti, jog viena iš savęs pažinimo pakopų yra tinkamo bei mėgiamo gyvenimo būdo atradimas.

Susimąstėte, kokie gi tie gyvenimo būdai gali būti? Viskas tikrai nėra taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Šį kartą išskirsime du pagrindinius žmonių tipus: aktyvūs bei pasyvūs. Taip pat galime skirstyti ir minėtuosius gyvenimo būdus. Jie yra panašūs savo prigimtimi, nes abu priklauso vienokiam ar kitokiam žmogui. Tačiau turi daug daugiau skirtumų.

Aktyvų gyvenimo būdą propaguojantis žmogus dažniausiai yra veiklus. O šis bruožas gali pasireikšti itin įvairiai. Kartais asmenybės užsiima gausybe veiklų, kartais be perstojo komunikuoja su kitais, o kartkartėmis tiesiog nenustygsta vietoje. Kalbant apie pasyvųjį stilių reikėtų paminėti, jog viskas yra lyg priešingai. Žmogus labiau linkęs į pastovumą, ramybę bei kantrybę.

Svarbiausia tai, jog nei vienas, nei kitas stilius nėra geras ar blogas. Pats šauniausias yra tas, kuris tinkantis ir pasirinktas konkretaus žmogaus. Tik atsižvelgdami į savo individualius poreikius bei norus galime geriau save pažinti bei tobulėti. Tad sėkmės ieškant geriausiai jus atspindinčio ir atskleidžiančio gyvenimo būdo !