Madingos plaukų spalvos

145

Vyrus visais laikais traukė prižiūrėti, puošnūs ir vėjyje besiplaikstantys moterų plaukai.  O garbanų aromatas svaigina ir priverčia svajoti. Ne paskutinį vaidmenį moters įvaizdžio kūrime vaidina ir plaukų atspalvis, ir madinga jų spalva. Todėl jei sumanėte pakeisti savo įvaizdį, plaukų atspalvio pakeitimas – vienas geriausių būdų patobulinti savo išvaizdą.

Kokią plaukų spalvą pasirinkti iš daugelio spalvinės gamos variantų, yra toks rimtas žingsnis, kad jį geriau patikėti profesionalui, kuriam iš šalies geriau matyti, kas jums tiks, o kas pridės kokius 5 nereikalingus metelius. Tad kokią madingą plaukų spalvą geriau pasirinkti 2013-2014 metais?

Madinga plaukų spalva – tai tokia spalva, kuri labiausiai patinka jums pačiai, ir plaukus reikėtų dažyti tokiais atspalviais, kurie privers jus jaustis pritrenkiamai.  Dabar sunku ką nors nustebinti neįprastais arba ekscentriškais plaukų atspalviais. Todėl pasirinkite sau būtent tokią spalvų gamą, kuri išskirs jus iš pilkos masės ir pabrėš jūsų privalumus.

Dabar vėl tampa madingi natūralūs, medaus ir  rudi plaukų atspalviai. Beje, jie niekada ir nebuvo išėję iš mados. Prie tokių saulėtų ir gyvenimo džiaugsmo pilnų plaukų atspalvių labai lengva priderinti aprangą, nesvarbu, ar tai būtų darbui skirti drabužiai, ar apdarai, skirti romantiškam pasimatymui.

Plaukų stilistai įsitikinę, jog pati madingiausia plaukų spalva šiuo metu yra anglies juodumo. Ši spalva – idealus variantas aktyvioms merginoms, kurios eina koja kojon su laikmečiu ir lengvai priima visas gyvenimo permainas, susijusias su jų įvaizdžiu.

Stilistai savo dėmesį atkreipė ir į aristokratišką, minkštą ir rafinuotą šokoladinės spalvos plaukų atspalvį. Jeigu norite šiek tiek atskiesti šią madingą plaukų spalvą, tai galima padaryti taikant dažymo technologiją. Šiuo atveju panaudokite vienu metu net kelis šokoladinės spalvos atspalvius, kad šukuosena būtų kontrastinga ir neįprasta.

Ypatingą šlovę tarp madingiausių plaukų spalvų savininkių pelnė blondinės. Merginos su tokia plaukų spalva neabejotinai yra jaudinančios, lengvos, optimistės ir tiesiog kerinčios. Be to, tokia madinga šviesi plaukų spalva priduoda moters įvaizdžiui pikantiškumo ir neįprastumo.

Pati pagrindinė priežastis, dėl kurios verta pakeisti pabodusią plaukų spalvą į madingą blondinės – ji visada lieka tarp populiariausių, nežiūrint laiko tėkmės ir novatoriškų kaprizingos mados tendencijų.

Vis labiau madingas tampa šaltas, tačiau nepraradęs savo patrauklumo peleninis plaukų atspalvis, kuris  pelnė pripažinimą prieš daugelį metų ir tvirtai laikosi savo pozicijose. Šis atspalvis puikiai pabrėžia porcelianinės arba įdegusios odos atspalvį, deramai sudėdamas akcentus ten, kur jų reikia.

Jeigu vasarą norite atrodyti prašmatniai, žaismingai ir koketiškai, tai jūsų plaukai, dažyti aukso ir fatališka kviečių spalva – kaip tik tai, ko jums reikia, kad atrodytumėte pritrenkiamai.

Aktyvioms ir optimistiškoms merginoms plaukų stilistai pataria atkreipti dėmesį į ugninę, drąsią ir viliojančią raudoną plaukų spalvą.

Leave a Reply