Magiški puošybos raštai

Nuo blogio saugantys puošybos raštai – seniau žmonės tikėjo, kad magiškieji namų ir baldų puošybos raštai gali apsaugoti ir nuo blogio. Šiaip sau vientik dėl grožio mūsų proseneliai ko gero nedarė nieko, nes iš tikrųjų pernelyg sunkus buvo jų gyvenimas. Tačiau yra manoma, kad jie tvirtai žinojo, kad grožis pritraukia gėrį, kad gerosios dvasios – aplanko tuos namus, kurie jiem pasirodo gražūs.

 Pasako mokslininkų, visa namų struktūra yra panaši į voratinklį, kurio siūlai sudaro sudėtingą raštą. Šie siūlai – tai energetiniai srautai, o raštai – energetinių srautų susikaupimo vietos. Jei energetiniame namų rašte yra ertmė, tai pro ją į namus ateina neprašyti svečiai. Šiuos svečius, liaudis labai įvairiai vadina: piltergeistais, vaiduokliais, bildukais ir pan.

Yra manoma, kad sienų ir baldų raštai gali užlopyti energetines ertmes, todėl į namus neleis patekti blogio jėgoms. Raštų variantų yra gana daug ir kiekvienas raštas atlieka savo funkciją, todėl prieš pasirinkdami raštą turite tiksliai žinoti, nuo ko jūs norite apsaugoti namus.

Suvokti tai nėra sudėtinga, tereikia pagalvoti apie savo ir Jums artimų žmonių gyvenimą, kad suvokti, kokiose situacijose Jums iškyla didžiausi sunkumai, nes būtent toje srutyje, nematomoje riboje tarp gėrio ir blogio, Jus ir puola tamsiosios jėgos.

Visus apsauginius raštus, priklausomai nuo, kokia spalva Jus atakuoja tamsiosios jėgos, galima sąlyginai suskirstyti:

Raudonus

Žalius

Mėlynus

Violetinius

 Puošybos elementai turi atitikti blogio jėgų atakos spalvą.

Jei tarp paminėtų problemų Jūs neradote savo problemų arba didelių sunkumų Jūsų gyvenime nėra, o norisi apsisaugoti nuo galimos blogųjų jėgų įtakos, pasirinkite vieną iš, taip vadinamų, universaliųjų raštų.