Makiažas, pagal odos ir akių spalvą

Makiažas – priemonė išryškinti natūralų grožį. Kiekvienas žmogus yra individualus ir nėra vienos spalvos, tekstūros ar kosmetikos priemonės, kuri tiktų visiems. Jei Jums kyla klausimas, kodėl viena spalva puikiai tinka Jūsų bendradarbei ar kaimynei, o Jums ne, atsakymas paprastas – Jūsų odos, akių ir plaukų spalvos greičiausiai taip pat skiriasi.

Kelios gudrios smulkmenos apie šešėlius

Jei norite pašviesinti odą ir suteikti jai gaivumo pojūtį, naudokite žemės spalvos žalius, koralinius ir persikinius šešėlius.  Atkreipkite dėmesį į savo akių spalvą, mėlynakėms iš šių išvardytų šešėlių tiks švelnus koralas ir persikas, žemės ir žalius atspalvius rinkitės atsargiau. Na, o žaliaakėms ir rudaakėms visos trys spalvosturėtų puikiai tikti.

Jei visi visažistai užsispyrę tvirtina, kad raudonas lūpdažis tinka visomis progomis ir visoms moterims, tereikia atrasti tinkamą atspalvį. Šešėlių paletė taip pat turi savo spalvą – gelbėtoją visiems atvejams. Tai spalva suteikianti švytėjimo, prabangos bei gyvumo ir spindesio Jūsų akims. Tiek mėlynakėms, tiek žaliaakėms, tiek rudaakėms kiekviena proga išsigelbėjimu gali tapti auksinės spalvos šešėlis. Netikite? Pats laikas išbandyti! Tik kasdieniniam makiažui auksinę spalvą naudokite minimaliai, tepant  nuo blakstienų linijos iki voko raukšlės.

Skaistalų pritaikymas savo odos atspalviui. Moterys su šviesia oda turėtų naudoti rausvos ir persikinės spalvos skaistalus. Tamsesnių tonų odą turinčioms moterims geriau rinktis abrikoso ir meliono spalvos skaistalus. Taip pat tiks raudonais skaistalais švelniai ir lengvai perbraukti skruostai.

Lūpdažių pasirinkimas. Jei turite tamsią odą, rinkitės daugiau rusvus ir raudonus atspalvius. Jei oda yra vidutinio tamsumo, geriau tinka visi atspalviai nuo rausvų iki oranžinių, o jei oda šviesi – puikiai tinka rausvai persikiniai atspalviai.