Melancholija – rudens emocija

Ruduo nedažnai lepina mus šiltomis dienomis, jaukumu ir maloniais kvapais. Debesuotas oras ir šaltas vėjas gadina mums nuotaiką ir nubloškia į tamsą. Ir tada ateina momentas, kai nieko nesinori daryti, su kuo nors bendrauti. Norisi tik įsisupti į šiltą antklodę ir, gurkšnojant skanią arbatą, praleisti laiką žiūrint filmus.

Bet visgi ruduo – puikus metų laikas. Tai įkvėpimo metas. Ruduo įkvepia mus savo grožiu ir didybe.  Medžiai pakeičia savo ryškiai žalią spalvą į karališkus raudonus ir geltonus atspalvius. Ir kodėl tada šis metų laikas vis dar laikomas melancholišku?  Viskas prasideda dėl to, kad po nuostabių vasaros atostogų ar išeiginių, mes nespėjame įsijungti į savo perkrautą kasdienybės ritmą.  kreiptis į sočiųjų ritmu mūsų kasdieniame gyvenime. Nuovargis, neišsimiegojimas, įtampa ir baimė praleisti kažką svarbaus prisideda prie streso ir depresijos.

Jeigu jūs visa tai jaučiate, tada atėjo laikas imtis visų įmanomų priemonių siekiant įveikti šią būseną. Yra daug galimybių, kaip tai padaryti greičiau ir naudingiau. Geriausias būdas kovoti su stresu – tai rasti naują hobį.

Mūsų laikais tapo madinga užsiimti fotografija, tiksliau fotografijos menu. Iš tiesų, ši veikla gali pastūmėti prie originalių minčių, kurios gali atitraukti jus nuo įtemptos darbo dienos. Piešimas (dailė) gali padaryti tą patį, gal net geriau. Emocijas, kurios pas jus susikaupė per sunkią savaitę, išliekite ant popieriaus lapo. Šokis – puikus būdas atrasti ir išbandyti save. Svarbiausia atsiduoti jam visiškai ir išreikšti jame visus tuos jausmus, kuriuos patiriate.

Rudens laikotarpiu daugiau laiko paskirkite rytiniam bėgimui ir bet kuriam kitam fiziniam užsiėmimui. Tai ne tik suteiks tonusą visai dienai, bet ir bus naudinga jūsų figūrai. Ir jūsų nuotaika žymiai pagerės. Svarbiausia, anksti ryte išeiti į lauką ir žengti pirmus pora žingsnių.

Kai kurie žmonės mėgsta klausytis muzikos, kitiems patinka skaityti savo mėgstamą knygą ir eilėraščius, o kai kas mėgsta gaminti skanius patiekalus. Tiesiog reikia pasistengti išplėšti mažą gabalėlį laiko iš savo užimtos dienos. Tegu tai bus nors15 minučių, tačiau tai bus pats maloniausias jūsų laisvalaikio užsiėmimas. Stresą savo gyvenime patiria kiekvienas, ir dažniau nei vieną kartą. Tačiau nereikia užsidaryti nuo savo problemų, priešingai, per šį laikotarpį mes turime stengtis parodyti save. Padaryti taip, kad įgytumėte daugiau pasitikėjimo savo sugebėjimais. Pasitikėkite savimi ir dažniau šypsokitės, tada stresas jus aplenks!