Mėlynos, žydros, pilkos akys

Jei jūsų akys yra šaltos spalvos, atminkite: gamta iš jūsų reikalauja nuolatinio energijos išskyrimo. Todėl jūs nelaimėsite loterijoje, įtakingi žmonės nepadės jums kilti karjeros laiptais. Likimas jums nieko nedovanos. Už kiekvieną savo šypseną jis pareikalaus iš jūsų maksimalių pastangų.

        Jūsų energija – tai veržimosi link tikslo energija, pasaulio keitimo energija.

        Jūs esate žmogus – kūrėjas. O visas jus supantis pasaulis – tik medžiaga keistokiems sumanymams. Jums leidžiama daryti viską, ko nuoširdžiai norite. Nebijokite aplinkinių pasipriešinimo.

        Žmonės turintys šiltų spalvų akis bet kokį jūsų poelgį įvertins teigiamai. Jie bus laimingi, kad esate jūs – absoliučios tiesos skleidėjas, kuris apsaugos juos nuo kankinančių savojo kelio paieškų.

        O dabar įsivaizduokite, kad prabudusi ryte susidarėte savo dienos planą , kuris atrodo maždaug taip: kakta pramušti keturias sienas plytų. Darbo diena baigta, o jūs pramušėte tik tris sienas, ketvirtos nespėjote. Taigi, neišeikvota energija drums jūsų dvasios ramybę, ji ieškos kelio išsiveržti.

        Jūsų trūkumas yra dažni kaprizai.

        Astrologai priduria, jūsų akys – tai Saulės ir Veneros energijų mišinys, su Saturno energijos priemaiša. Dėl to esate patraukli, žvitraus proto, jautri, šmaikšti, temperamentinga. Jūs mėgstate bendrauti ir lengvai suartėjate su žmonėmis. Lengvai įsimylite, tačiau lygiai taip pat lengvai jūsų jausmai ir atvėsta. Apie jus galima pasakyti taip: per daug lengvai įsiplieskiate, bet ir labai lengvai pamirštate skriaudas.

     Suderinamumas

        Jei esat susierzinę – ieškokit rudaakio – pakalbėję su rudakiu žmogumi – jūsų nepasitenkinimas išnyks lyg ranka nuėmus.

        Bendravimas su priešingos lyties partneriu, kurio akys yra šiltos spalvos, greičiausias ir neskausmingiausias būdas išnaudoti energijos perteklių.

Moters akių spalvaVyro akių spalvaSuderinamumas
Pilkos ir mėlynosPilkos ir mėlynosPažintis jus žavi, tačiau su laiku prasideda nuovargis ir atsiranda noras vis rečiau ir rečiau susitikti. Vedybos dažnai žlunga, o išsiskyrimą lydi
begalės pretenzijų.
Pilkos ir mėlynosRudosVedybossu rudakiu suteikia nemažai problemų. Rudakiai nesugeba vadovauti šeimai, ko tikisi iš jų pilkas ir mėlynas akis turintys žmonės.
Pilkos ir mėlynosŽaliosJei partneriai susidomėjo vienas kitu, tai sėkmingam gyvenimui tik trūksta abipusio supratimo ir pagarbos vienas kitam.
Pilkos ir mėlynosPilkai – rudosPartneris su pilkai – rudomis akimis yra nenuspėjamas. Sėkminga su juo sąjunga visad reikalauja nuolatinio visapusiško atsidavimo jam ir jį reikia visada priimti tokį, koks yra.
Pilkos ir mėlynosPilkai – žaliosUžkariauti partnerio, turinčio pilkai – žalias akis, širdį galima tik sąmoningais veiksmais, sumanumu, įžūlumu, nes jam būtina stiprią valią turinti
antra pusė.
Pilkos ir mėlynosŽaliai – rudosPartneris su žaliai – rudomis akimis yra pasitikintis savimi, turi negatyvius charakterio bruožus. Vedybiniame gyvenime Jums reiktų imti iniciatyvą į savo rankas: bus reikalingas užtikrintumas, o ne diplomatija.

Parašykite komentarą