Nerimas

Nerimas – nerimastinga žmogaus būklė, kurią sukelia ramybės trikdžiai. Nerimas – tai rimta liga, nuo kurios kenčia 8 iš 10 žmonių. Dauguma žmonijos turi problemų dėl nervų ligų, kurias sukelia būtent nerimas ir emocinis stresas.

Nerimastingumas – tai nesaugumo jausmas, baimė, sujaudinimas, rūpestis dėl praeities ir ateities. Todėl pirmoji taisyklė, kaip atsikratyti nerimo – gyventi šia diena! Tada būsite saugus – saugus šiandien.

Užmirškite praeitį! Leiskite praeičiai palaidoti save. Atsiribokite nuo rytdienos, kuri daugeliui palengvino kelią į mirtį. Rytojaus rūpesčių našta, supakuota su vakarykščiais vargais ir tuo, ką reikia atlikti šiandien, prislegia net pačius stipriausius. Todėl ateitis yra šiandien! Nėra rytojaus. Išsigelbėjimo diena – būtent ši diena. Depresija ir rūpesčiai seka paskui žmogų, kuris jaudinasi dėl ateities.

Jei iškilo situacija, kuri sukelia jums nerimo jausmą, padarykite tris dalykus:

1. Paklauskite savęs, kas nutiktų, blogiausiu atveju?
2. Būkite pasirengę priimti blogiausią, jei tai bus neišvengiama.
3. Tada ramiai išnagrinėkite situaciją ir pabandykite rasti būdą, kaip pagerinti šį blogiausią scenarijų.

Žmonių, kurie dažnai patiria nerimą, laukia tokios ligos kaip skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opaligė, hipertenzija, širdies ir kraujagyslių ligos. Nerimaujantys žmonės dažnai peršąla, turi problemų su skydliauke, kenčia nuo diabeto, reumato ir artrito. Todėl, pasak Biblijos, užtenka dienai jos vargo, rytojus pasirūpins savimi.