Šešeto asmenybė

Jėgos įgyjate tada, kai surandate tinkamo Jums saviraiškos būdo ir ekspansyvumo pusiausvyrą. Pusiausvyra turi būti fizinė, emocinė, minčių.

Pasižymite humanizmu, mokėjimu valdyti save. Visais atvejais Jumis galima pasitikėti, nes esate draugiškas ir garbingas. Norite gero kitiems žmonėms, tačiau pirmiausia, savo šeimai. Pagrindinis Jūsų gyvenimo tikslas – šeimos ir ją supančių žmonių gerovė, laimė. Savo artimųjų labui netgi galėtumėte atsisakyti asmeninių siekių ir interesų. Jausdami, kad artimųjų saugumas yra pavojuje, prarandate būdingą minkštumą ir pastovumą, pavirstate į galintį padaryti bet ką, tuo pat metu įgąsdindami savo priešus.

Jus lengva pamilti, nes esate pusiausvyras ir delikatus. Jeigu kam nors dovanojate savo meilę ar draugystę, galima sakyti, tai – iki grabo lentos. Jūs mėgstate draugus, o Jūsų svetingumas kartkartėmis neturi ribų. Priiminėti svečius – tikras malonumas Jums.

Jaučiate grožio, harmonijos ir gerai aprūpinto gyvenimo poreikį. Jūs nenuilstamai rūpinatės tuo, kad pagerintumėte savo ir savo artimųjų gyvenimą. Būtent Jums atitenka šeimyninių įsipareigojimų liūto dalis, tačiau juos vykdote su tikru džiaugsmu.

Esate mylintis ir jautrus, tačiau ir Jums labai reikalinga meilė ir rūpestis. Jausmai Jūsų gyvenime yra labai svarbūs, nors, galbūt pats to nenorite pripažinti. Jums būdingas švelnumas, romantiškumas ir idealizmas.

Sugebate kitiems suteikti tikslų ir teisingą patarimą; logiškai, analitiškai ir sveikai mąstote. Esate nusipelnęs pagarbos žmogus, nuoseklus, kruopštus. Kai kurie Jūsų tipo žmonės atkreipia per didelį dėmesį į detales, o taip švaistomos jėgos ir laikas.

Visame kame ieškote tobulumo, harmonijos ir pusiausvyros. Vadovaujatės išaukštintais idealais, kaip: siekis tarnauti artimiesiems (draugijai, visuomenei, šaliai, visai žmonijai), kova už teisingumą ir žmogaus teises. Turint omeny šias savybes Jus gali išnaudoti nesąžiningi ir viską apskaičiuojantys žmonės.

Kai kurie Jūsų tipo žmonės yra linkę į pasyvumą, vertina patogų ir nerūpestingą gyvenimą. Jiems tipiškas veiksmų ir poelgių dualumas: kartais pasireiškia labai stiprus charakteris, atkaklumas ir ryžtingumas, o kartais, priešingai, nepasitikėjimas savimi, kompleksai, bejėgiškumas.

Jums būdingas tradicinis ir konservatyvus požiūris, o tuo pat metu esate romantiškas, sentimentalus ir jautrus, dažnai iki pažeidžiamumo. Galite būti visiškai nepasiruošęs aštriai kovai, kokios reikalauja šiuolaikinis gyvenimas.

Nežiūrint į Jūsų pajamas visada mėgsite grožį ir komfortą. Pastoviai stengiatės pagerinti viską, kas Jus supa. Savo namuose mokate sukurti svetingą ir šiltą atmosferą. Beveik visada norite turėti kažką, kuo galėtumėte rūpintis. Kuo daugiau turite tų, kuriais galite rūpintis, tuo laimingesnis jaučiatės. Dėmesio! Jūsų rūpestis kartkartėmis gali tapti pernelyg sunkia naštą globotiniams, namiškiams.

Esate labai puikus pašnekovas, linksmas ir pilnas energijos, tačiau turite save stebėti, kad klausytojų neapipiltumėte per dideliu žodžių srautu. Pernelyg didelis rūpestingumas gali įgyti liguisto pavydo, įtarumo ir noro visur lįsti formas. Kaip bebūtų, esate geras, atviras, delikatus ir širdingas. Spinduliuojate šilumą, ramybę ir pasitikėjimą savimi.

Didžiausia laimė Jums

Aplink save sukurti sutarimo, grožio ir harmonijos atmosferą. Kitos savybės: nepastovumas, noras išvengti atsakomybės, sunkumų pervertinimas. Turite išmokti objektyviai spręsti sunkumus ir prieštaravimus, sutinkamus kiekvieno žmogaus gyvenime.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

New Free Verizon Phones on Sale. | Thanks to Bank CD Rates, Best Savings Rates and Classifieds