Partnerių suderinamumas pagal akių spalvą

MoterisVyrasSuderinamumas
Pilkos ir mėlynosPilkos ir mėlynosPažintis jus žavi, tačiau su laiku prasideda nuovargis ir atsiranda noras vis rečiau ir rečiau susitikti. Vedybos dažnai žlunga, o išsiskyrimą lydi begalės pretenzijų.
Pilkos ir mėlynosRudosVedybos su rudakiu suteikia nemažai problemų. Rudakiai nesugeba vadovauti šeimai, ko tikisi iš jų pilkas ir mėlynas akis turintys žmonės.
Pilkos ir mėlynosŽaliosJei partneriai susidomėjo vienas kitu, tai sėkmingam gyvenimui tik trūksta abipusio supratimo ir pagarbos vienas kitam.
Pilkos ir mėlynosPilkai – rudosPartneris su pilkai – rudomis akimis yra nenuspėjamas. Sėkminga su juo sąjunga visad reikalauja nuolatinio visapusiško atsidavimo jam ir jį reikia visada priimti tokį, koks yra.
Pilkos ir mėlynosPilkai – žaliosUžkariauti partnerio, turinčio pilkai – žalias akis, širdį galima tik sąmoningais veiksmais, sumanumu, įžūlumu, nes jam būtina stiprią valią turinti antra pusė.
Pilkos ir mėlynosŽaliai – rudosPartneris su žaliai – rudomis akimis yra pasitikintis savimi, turi negatyvius charakterio bruožus. Vedybiniame gyvenime Jums reiktų imti iniciatyvą į savo rankas: bus reikalingas užtikrintumas, o ne diplomatija.
RudosPilkos ir mėlynosJeigu Jūs pasirinksite mėlynakį arba pilkaakį partnerį, tai žinokite, kad tai yra atsitiktinumas ir labai greitai jį galite prarasti. Jeigu jis pats pasirinko Jus, tai vedybos bus sėkmingos. Jis bus idealus partneris, jo jausmai – nuoširdūs.
RudosRudosJūs abu mėgstate vadovauti. Vedybos galimos tik tuomet, jei abu skaitysitės su vienas kito egoizmu ir mokėsite nusileisti vienas kitam.
RudosŽaliosŽaliaakiai vyrai esti protingi ir ištvermingi, su jais lengva bendrauti. Jie užsikraus ant savo pečių gyvenimiškas problemas. Vedybos su žaliaakiais dažniausiai esti sėkmingos.
RudosPilkai – rudosPartneris su pilkai – rudomis akimis – tai neišsipildžiusių svajonių simbolis. Su juo galima užmegzti romaną, bet tik ne apie vedybas galvoti.
RudosPilkai – žaliosPartneris su pilkai – žaliomis akimis yra labai patikimas. Būkite jam ištikimi, sąžiningi su juo ir gyvenimas susiklostys laimingai.
RudosŽaliai – rudosVedybos bus sėkmingos, jei partneris skirs daugiau dėmesio Jums, o ne savo norams.
ŽaliosPilkos ir mėlynosPilkaakis partneris iš prigimties yra paprastas ir žiaurius bei visada mėgsta vadovauti. Tačiau depresijos metu jam tiesiog būtinas antros pusės palaikymas. Vedybos galimos tik tuomet, jei Jūs sugebėsite visuomet būti jam mįsle, taip išsaugodami susidomėjimą Jumis.
ŽaliosRudosVedybos dažniausiai būna sėkmingos.
ŽaliosŽaliosNesutarimai dėl menkniekių gali jus išskirti. Tačiau jei jūs vienas kitą priimsite tokiais, kokie iš tikrųjų jūs abu esate, tai vedybos bus laimingos.
ŽaliosPilkai – rudosJokio kapstymosi partnerio praeityje ir kantrybė garantuos laimingą gyvenimą.
ŽaliosPilkai – žaliosKuo daugiau bus bendrų dalykų, tuo laimingesnė bus sąjunga.
ŽaliosŽaliai – rudosPartneris su žaliai – rudomis akimis yra patikimas, jis visuomet Jus supras ir neužgaus Jūsų.
Pilkai – rudosPilkos ir mėlynosNesėkminga sąjunga.
Pilkai – rudosRudosŠie žmonės visiškai netinka vienas kitam.
Pilkai – rudosŽaliosSu žaliaakiais Jums gali būti gerai tik trumpą laiką, išsikyrimas dažniausiai būna lengvas, be nuoskaudų ir skandalų.
Pilkai – rudosPilkai – rudosAbipusis supratimas tarp vienodos spalvos akis turinčių žmonių yra retas atvejis, tačiau jei jau taip atsitiko, tai bendras gyvenimas bus kaip pasaka, o vedybos – tvirtos.
Pilkai – rudosPilkai – žaliosRetai ši sąjunga gali būti laiminga ir tęstis ilgai.
Pilkai – rudosŽaliai – rudosSantykiai neturi ateities dėl didelių skirtumų.
Pilkai – žaliosPilkos ir mėlynosEsate abu labai emocingi, todėl jums svarbiausia pakantumas vienas kitam.
Pilkai – žaliosRudosJūsų laukia stabilus ir laimingas bendras gyvenimas.
Pilkai – žaliosŽaliosSantykiai susiklostys sėkmingai, jei jūs abu esate iš to paties socialinio sluoksnio. Jei ne, tai geriau nežaiskite su likimu.
Pilkai – žaliosPilkai – rudosPilkai – rudas akis turintys žmonės paprastai yra sunkaus charakterio ir pasirengę sugriauti bet kokias vedybas.
Pilkai – žaliosžaliai – rudosIdealiai tinkate vienas kitam, laukia laimingos vedybos.
Pilkai – žaliosPilkai – žaliosLaukia harmoningas ir ilgai besitęsiantis gyvenimas, paremtas atsakomybe prieš partnerį.
Žaliai – rudosPilkai – žaliosPilkaakiai partneriai yra ne patys Jums tinkamiausi. Ar verta tam aukoti laiką?
Žaliai – rudosRudosVedybos gali būti stabilios, jei santykiai nepasikeis po vestuvių. Įsidėmėkite, rudakiams galite greitai nusibosti.
Žaliai – rudosŽaliosŽaliaakiai tvirtai ir atkakliai siekia savo tikslo.
Žaliai – rudosPilkai – rudosPartneris su pilkai – rudomis akimis yra aistringas. Tai trumpalaikė sąjunga.
Žaliai – rudosPilkai – žaliosSėkminga sąjunga viskam. Norint, kad santykiai būtų stabilūs, prireiks daug kantrybės.
Žaliai – rudosŽaliai – rudosLaukia puikios vedybos ir labai graži šeima.