Partnerių suderinamumas pagal akių spalvą

Moteris Vyras Suderinamumas
Pilkos ir mėlynos Pilkos ir mėlynos Pažintis jus žavi, tačiau su laiku prasideda nuovargis ir atsiranda noras vis rečiau ir rečiau susitikti. Vedybos dažnai žlunga, o išsiskyrimą lydi begalės pretenzijų.
Pilkos ir mėlynos Rudos Vedybos su rudakiu suteikia nemažai problemų. Rudakiai nesugeba vadovauti šeimai, ko tikisi iš jų pilkas ir mėlynas akis turintys žmonės.
Pilkos ir mėlynos Žalios Jei partneriai susidomėjo vienas kitu, tai sėkmingam gyvenimui tik trūksta abipusio supratimo ir pagarbos vienas kitam.
Pilkos ir mėlynos Pilkai – rudos Partneris su pilkai – rudomis akimis yra nenuspėjamas. Sėkminga su juo sąjunga visad reikalauja nuolatinio visapusiško atsidavimo jam ir jį reikia visada priimti tokį, koks yra.
Pilkos ir mėlynos Pilkai – žalios Užkariauti partnerio, turinčio pilkai – žalias akis, širdį galima tik sąmoningais veiksmais, sumanumu, įžūlumu, nes jam būtina stiprią valią turinti antra pusė.
Pilkos ir mėlynos Žaliai – rudos Partneris su žaliai – rudomis akimis yra pasitikintis savimi, turi negatyvius charakterio bruožus. Vedybiniame gyvenime Jums reiktų imti iniciatyvą į savo rankas: bus reikalingas užtikrintumas, o ne diplomatija.
Rudos Pilkos ir mėlynos Jeigu Jūs pasirinksite mėlynakį arba pilkaakį partnerį, tai žinokite, kad tai yra atsitiktinumas ir labai greitai jį galite prarasti. Jeigu jis pats pasirinko Jus, tai vedybos bus sėkmingos. Jis bus idealus partneris, jo jausmai – nuoširdūs.
Rudos Rudos Jūs abu mėgstate vadovauti. Vedybos galimos tik tuomet, jei abu skaitysitės su vienas kito egoizmu ir mokėsite nusileisti vienas kitam.
Rudos Žalios Žaliaakiai vyrai esti protingi ir ištvermingi, su jais lengva bendrauti. Jie užsikraus ant savo pečių gyvenimiškas problemas. Vedybos su žaliaakiais dažniausiai esti sėkmingos.
Rudos Pilkai – rudos Partneris su pilkai – rudomis akimis – tai neišsipildžiusių svajonių simbolis. Su juo galima užmegzti romaną, bet tik ne apie vedybas galvoti.
Rudos Pilkai – žalios Partneris su pilkai – žaliomis akimis yra labai patikimas. Būkite jam ištikimi, sąžiningi su juo ir gyvenimas susiklostys laimingai.
Rudos Žaliai – rudos Vedybos bus sėkmingos, jei partneris skirs daugiau dėmesio Jums, o ne savo norams.
Žalios Pilkos ir mėlynos Pilkaakis partneris iš prigimties yra paprastas ir žiaurius bei visada mėgsta vadovauti. Tačiau depresijos metu jam tiesiog būtinas antros pusės palaikymas. Vedybos galimos tik tuomet, jei Jūs sugebėsite visuomet būti jam mįsle, taip išsaugodami susidomėjimą Jumis.
Žalios Rudos Vedybos dažniausiai būna sėkmingos.
Žalios Žalios Nesutarimai dėl menkniekių gali jus išskirti. Tačiau jei jūs vienas kitą priimsite tokiais, kokie iš tikrųjų jūs abu esate, tai vedybos bus laimingos.
Žalios Pilkai – rudos Jokio kapstymosi partnerio praeityje ir kantrybė garantuos laimingą gyvenimą.
Žalios Pilkai – žalios Kuo daugiau bus bendrų dalykų, tuo laimingesnė bus sąjunga.
Žalios Žaliai – rudos Partneris su žaliai – rudomis akimis yra patikimas, jis visuomet Jus supras ir neužgaus Jūsų.
Pilkai – rudos Pilkos ir mėlynos Nesėkminga sąjunga.
Pilkai – rudos Rudos Šie žmonės visiškai netinka vienas kitam.
Pilkai – rudos Žalios Su žaliaakiais Jums gali būti gerai tik trumpą laiką, išsikyrimas dažniausiai būna lengvas, be nuoskaudų ir skandalų.
Pilkai – rudos Pilkai – rudos Abipusis supratimas tarp vienodos spalvos akis turinčių žmonių yra retas atvejis, tačiau jei jau taip atsitiko, tai bendras gyvenimas bus kaip pasaka, o vedybos – tvirtos.
Pilkai – rudos Pilkai – žalios Retai ši sąjunga gali būti laiminga ir tęstis ilgai.
Pilkai – rudos Žaliai – rudos Santykiai neturi ateities dėl didelių skirtumų.
Pilkai – žalios Pilkos ir mėlynos Esate abu labai emocingi, todėl jums svarbiausia pakantumas vienas kitam.
Pilkai – žalios Rudos Jūsų laukia stabilus ir laimingas bendras gyvenimas.
Pilkai – žalios Žalios Santykiai susiklostys sėkmingai, jei jūs abu esate iš to paties socialinio sluoksnio. Jei ne, tai geriau nežaiskite su likimu.
Pilkai – žalios Pilkai – rudos Pilkai – rudas akis turintys žmonės paprastai yra sunkaus charakterio ir pasirengę sugriauti bet kokias vedybas.
Pilkai – žalios žaliai – rudos Idealiai tinkate vienas kitam, laukia laimingos vedybos.
Pilkai – žalios Pilkai – žalios Laukia harmoningas ir ilgai besitęsiantis gyvenimas, paremtas atsakomybe prieš partnerį.
Žaliai – rudos Pilkai – žalios Pilkaakiai partneriai yra ne patys Jums tinkamiausi. Ar verta tam aukoti laiką?
Žaliai – rudos Rudos Vedybos gali būti stabilios, jei santykiai nepasikeis po vestuvių. Įsidėmėkite, rudakiams galite greitai nusibosti.
Žaliai – rudos Žalios Žaliaakiai tvirtai ir atkakliai siekia savo tikslo.
Žaliai – rudos Pilkai – rudos Partneris su pilkai – rudomis akimis yra aistringas. Tai trumpalaikė sąjunga.
Žaliai – rudos Pilkai – žalios Sėkminga sąjunga viskam. Norint, kad santykiai būtų stabilūs, prireiks daug kantrybės.
Žaliai – rudos Žaliai – rudos Laukia puikios vedybos ir labai graži šeima.

Leave a Reply