Pavydas pagal zodiako ženklą

Mes puikiai žinome, jog pavydas kenkia santykiams, žudo meilę. Tačiau pavydas – nuolatinis meilės palydovas. Turbūt dažnoj poroj ar šeimoj, netyčia gaunasi taip kad pvz. “Kur tu buvai?” skamba dažniau negu “Aš tave myliu”. Ir žinoma, tinkamai suvaidinta pavydo scena kartais atšviežina santykius bei meilė gauna impulsą.

Daugelis žmonių pavyduliavimu matuoja meilės stiprumą. Bet viskam yra ribos… Pavyduliavimas parodo, kad tam žmogui esate brangi, bet juo pridengiama stipri emocinė priklausomybė, o ne atsidavimas ir noras, kad artimam žmogui būtų gera. Nors būtent atsidavimas būdingas giliai meilei. Specialistai teigia, kad patologiškas pavydas dažniau kamuoja vyrus. Daugeliu atveju pretekstus pavydui jie išgalvoja patys ir negali objektyviai įvertinti savo būsenos.

Ką apie pavydą kalba žvaigždės:

Avinas. Jūs linkęs pasitikėti savo partneriu ir specialiai neieškosite tarpusavio santykiuose atšalimo ženklų ar neištikimybės įrodymų. Bet jei visai atsitiktinai pamatysite ar išgirsite ką nors įtartina, „neperskaldykite malkų“: Avinas, apimtas pavydo, gali prieiti prie skyrybų.

Neskubėkite, nes turite auksinę širdį ir pajėgsite atleisti, net jei prieš penkias minutes negalėjote net žiūrėti į jį (ją).

Turėtumėte daugiau pasidomėti mylimo žmogaus darbo problemomis. Pajuokaukite: „Brangusis, kas ta riestanosė raudonais plaukais, su kuria tave dažnai mato?“

Jautis. Atrodote šaltas ir nesujaudinamas. Tašiau susierzinimas jumyse kaupiasi iš išorės nepastebimas ir išsilieja skandalu. Skandalo priežastis gali būti pati nekalčiausia – jis su draugais išgėrė bokalą alaus, ji užsiplepėjo su draugėmis.

Priežasčių pavydui neturi būti – jūsų ženklo šeimininkė Venera apdovanojo jus tokiu žavesiu, kad Zodiake nėra lygių.

Pažaiskite partnerio jausmais – keiskite savo planus, lankykite savo draugus ar tiesiog staiga dinkite nežinia kur. Neblogai ir porą kartų per metus sukelti pavydo sceną.

Dvyniai. Puikiai suprantate, kad pavyduliauja nepasitikintis savimi. O tai jums visai nebūdinga, ir net jei širdį kas drasko, nepulsite priekaištauti su ašaromis.

Jūsų didžiausias pliusas judrumas. Įspūdžių ir pomėgių gausa neleis jums koncentruoti dėmesį į pavydą.

Jūsų savarankiškumas kartais gali žeisti partnerį – būsite apkaltintas abejingumu. Nuraminkite jį, tyčia apsimeskite pavyduliaują – tegu pajunta, kad branginate jūsų ryšį.

Vėžys. Jūs labai įtarus ir greitai įsižeidžiate, nes labiausiai nevertinate patikimumo ir bijote prarasti meilę. „Kodėl jinai pradėjo lankyti soliariumą?“ „Kodėl jis rytais ėmė gerti kavą, juk ankščiau gerdavo arbatą?“ Tokie ir panašūs klausimai kankina Vėžį ir jis nenurims, kol nesužinos priežasties. O tiesiai niekados nepaklaus – išdidumas neleidžia.

Geriausia išeitis – paklausti tiesiai. Ir devynis kartus iš dešimties paaiškės, kad mylimas žmogus nekaltas. Ir dar sulauksite daug švelnių žodžių, kurių jūsų giliam jausmui nuolat stinga.

Liūtas. Karalius ir pavydi karališkai, su išmone – ašaros ir atsisveikinimai iki grabos lentos. Žodžiu, su Liūtu niekuomet nenuobodu. Tačiau būtų geriau elgtis kitaip – kartais demonstruokite visišką abejingumą savo partneriui. Jis drebėdamas laukia scenos, o jūs… užsiimkite kuo nors kitu. Tegu suka galvą, kodėl jūs toks ramus?

Mergelė. Jums svarbiausia taika ir ramybė. Ilgą laiką vengsite kalbėti apie tarpusavio santykius, laukdami geresnių laikų – gal išsispręs savaime. Arba tiesiog išeisite taip ir nepasikalbėję.

Jūs gerai žinote, ko vertas jūsų partneris ir ko verti jūs – be jo neprapulsite. Tačiau geriau taip nesielgti, o retkarčiais pasakyti viską, kas kaupiasi jūsų širdyje…

Svarstyklės. Jūs manote, kad per daug žema pavyduliauti. Kaip sunku bebūtų, jokių priekaištų, ašarų ir scenų. Kadangi turite puikų teisingumo ir saiko jausmą, nekaltinsite partnerio dėl smulkmenų, kurių pasitaiko ir jūsų gyvenime.

Tačiau juk pavydėti ne tik žmogiška, bet kilnu ir kartais net gražu. Jausmingai pasakykite: „Žinai, mano meile, aš labai, labai pavydus“ ir tuoj pat švelniai pabučiuokite. Viskas. Nuo tos akimirkos savo pavydą galite ir dažniau parodyti.

Skorpionas. Jūs labai reiklus – partneriui negalima dairytis į kitas ar kitus ir galvoti reikia tik apie jus…

Jūsų privalumas – gražiausias esate pykčio valandą. Tačiau jei nenorite gauti infarkto, nors retkarčiais pailsėkite: pabendraukite su draugais, susiraskite tinkamą hobį ir t.t.

Šaulys. Širdies gilumoje jūs užtikrintas – nėra tokio kaip jūs. Ir būti negali. Todėl jūsų partneris amžiams jums. Jūsų optimizmo pakaks abiem ir abudu galėsite mėgautis laisve. Taigi nekreipkite dėmesio į žodžius – svarbu poelgiai. Ir dažniau nusileiskite.

Ožiaragis. Jūsų pavydo scenos kaip buhalterinė ataskaita: šią savaitę buvome susitikę du vakarus, kur buvai kitus penkis? Tačiau dažniausiai rodote savo nepasitenkinimą nieko neaiškindamas.

Jūs labai pastovus ir, jei žmogų tikrai mylite, pakęsite jo išdykavimus. Jei nemylite, tuoj rasite priežastį išsiskirti.

Jūsų gyvenime trūksta spontaniškumo. Reikėtų mažiau analizuoti, daugiau gyventi jausmais.

Vandenis. Jei jums pasirodys, kad jūsų meilė baigiasi, pirmas pradėsite trauktis, kad aplenktumėte savo partnerį. Pasistengsite, kad nuolat jus suptų gerbėjai. Jūsų problema, kad galite per daug paskubėti ir laikiną santykių atšalimą palaikyti pabaiga.

Jūsų pliusas – prisirišate prie žmonių ilgam, nors niekada apie tai nekalbate.

Kritiniu atveju reikėtų daugiau galvoti apie save, o ne apie partnerį. Palepinkite save, dažniau ilsėkitės, susitikinėkite su draugais ir nereikės sukti galvos nepagrįstu pavyduliavimu.

Žuvys. Jūs nelinkę demonstruoti savo jausmų, nors širdis kartais plyšta iš nuoskaudos. Puiki intuicija leidžia numatyti ateitį, todėl pradedate pavyduliauti iš anksto. Bet aiškintis niekada nenorite.

Reikėtų būti atviresniems ir nesigėdyti pakalbėti su partneriu apie tai, kas jus jaudina ir neramina. Jūsų švelnumas ir geras skonis padės.