Pelenų spalvos plaukai

pelenai

Jeigu sutikote damą su pelenų spalvos plaukais, būkite tikri, jog tai ne natūrali jos plaukų spalva. Žmonių su grynos pelenų spalvos plaukais tiesiog nesutiksite.  Yra šviesiai ruda plaukų spalva su gražiu pelenų atspalviu, tačiau ji nėra ryški, todėl norint pabrėžti pelenų atspalvį, reikia imtis specialių priemonių.

Pelenų atspalvis (šviesiai peleninis, tamsiai peleninis) laikomas pačiu kaprizingiausiu ir pavojingiausiu. Šio atspalvio pagalba galima suteikti įvaizdžiui šviežumo ir elegancijos, tačiau galima ir galutinai sugadinti išvaizdą. Tokia plaukų spalva tinka nedaugeliui, tačiau jeigu jų savininkė pataikė į dešimtuką, šaltos sniego karalienės įvaizdis jau garantuotas.

Pabandyti pelenų atspalvį verta žydraakėms šviesios odos savininkėms. Prisiminkite, jog tokiam eksperimentui reikalinga sveika švelni oda be trūkumų. Peleninė plaukų spalva vizualiai sustiprina visus trūkumus ant odos, tuo pačiu pridėdamas moteriai metų.

Išgauti norimą pelenų atspalvį ne taip paprasta. Paprastai nuėmus nuo plaukų spalvą jie atrodo šiek tiek gelsvi. Dažyti plaukus teks nuolat, o tai gali paversti plaukus sausais, lūžinėjančiais, plonais, ir  jie atrodys žili, bet ne peleniniai.

Jeigu norite nuolat išlaikyti pelenų atspalvį (tamsiai peleninį arba šviesiai peleninį), specialistai pataria naudoti profesionalius šampūnus, kuriuos galima įsigyti kirpykloje arba specializuotoje parduotuvėje.

Gražų pelenų atspalvį galima išgauti ant šviesių natūralių plaukų. Tamsesnius plaukus reikės pašviesinti 2-3 atspalviais. Po to plaukai dažom atsparia spalva arba naudojama lengvesnė atspalvių priemonė.

Išgauti efektingą pelenų spalvą ant tamsių plaukų neįmanoma be rimtų praradimų. Pirmiausia, nuo tokių plaukų reikia pašalinti spalvą, beje, ne vieną kartą, ir tik po to juos dažyti. Net ir gavus gražų peleninį atspalvį, buvę tamsūs plaukai atrodys nusilpę ir negyvi. Bet kelio atgal jau nebus, o jums beliks tik užsiimti plaukų sveikatinimu. Reikės daugiau dėmesio skirti plaukų drėkinimui ir mitybai. O spalvą sulaikantys šampūnai ir balzamai galės išsaugoti pasiektą peleninį atspalvį ilgesnį laiką.

Tačiau tai dar ne visi sunkumai, nes plaukai nuolat auga, ir po poros savaičių iškils plaukų šaknų šviesinimo ir reikiamo atspalvio suteikimo problema.  Todėl reikia tiksliai atitaikyti tą patį plaukų atspalvį kaip pirmą kartą. Reikia naudoti tas pačias priemones, kurias naudojote pirmą kartą dažydamos plaukus pelenų spalva. Idealiai pelenų spalva atrodys ant natūralių baltų arba žilų plaukų.

Net ir patyręs plaukų stilistas ne visada iš karto gali išgauti norimą pelenų atspalvį.  Kartais tenka plaukus nudažyti antrą kartą, o tai neigiamai juos veikia, todėl nebandykite įgyvendinti neįmanomų dalykų, geriau nudažykite plaukus keliais atspalviais šviesiau arba tamsiau už natūralią spalvą.  Taip pabrėšite savo individualumą ir išsaugosite savo plaukų grožį bei sveikatą.

Leave a Reply