Pilkai žalios akys

Žmonės su pilkai žaliomis akimis, kaip jūs jau tikriausiai atspėjote, vienija savyje pilkaakių ir žaliaakių žmonių savybes. Tos savybės dar sustiprinamos priklausomai nuo vieno arba kito atspalvio sodrumo. Pavyzdžiui, jeigu akių spalvoje vyrauja žalia, žmogus bus linkęs į tokias charakterio savybes, kurios daugiausia yra būdingos žaliaakiams arba atvirkščiai.

Žmonės su pilkomis akimis yra pakankamai impulsyvūs ir energingi. Pilka, kaip, beje, ir mėlyna ar žydra akių spalva, yra šalti atspalviai, kurie turi jėgos ir valdžios energijos. Žalia spalva neleidžia šioms jėgoms išsiskleisti visa jėga. Tokios savybės kaip despotizmas, pasitikėjimas savimi ir agresija, kurie gali būti būdingi pilkaakiams žmonėms, suminkštinamos minkšto žalio atspalvio. Daugelis pilkai žalių akių savininkų sprendimų skiriasi pavydžiu įžūlumu ir drąsa, tačiau daugeliui iš jų nelemta išsipildyti gyvenime.

Pakankamai retą pilkai žalią akių spalvą galima pamatyti pas pasaulio įžymybes. Tokias akis turi pasaulinio garso kino žvaigždė Sofi Loren. Ši aktorė iš tiesų žinoma savo pakankamai ūmiu charakteriu, kurį, beje, labai lengva suminkštinti. Minkštos žalios akys su pilka migla leido šiai moteriai pasiekti šlovės aukštumų ir likti ten nepaisant jos garbingo amžiaus. Tokios spalvos akimis gali pasigirti ir dainininkė Madona, kuri tik dėka savo ambicingų planų sugebėjo iš provincijos merginos pavirsti pop karaliene. Pilkai žalios akys yra ir pas Dženifer Aniston – žinomą amerikiečių aktorę iš „Draugų“ serialo. Ši smulki ir švelni mergina, nepaisant visų negandų, kurios užgriuvo ant jos galvos, nenustojo rūpintis savimi ir siekti užsibrėžtų tikslų.

Pilkai žalių akių savininkai yra stiprūs ir energingi žmonės, tačiau linkę dėl visko kaltinti patys save ir yra nesavarankiški priimant sprendimus. Tokie žmonės partnerį renkasi patys ir myli jį be proto. Tačiau jeigu išrinktasis neatsako tuo pačiu, jų meilės ugnis greitai užgesta. Užkariauti pilkai žalių akių partnerį galima aštriu protu, išradingumu ir kai kada net įžūlumu.