Pilkai žalios spalvos akys

Tikriausiai jau supratote, kad žalia spalva akyse reiškia susilaikymą, neleidžiantį atvirai pasireikšti giliausioms ir slapčiausioms dvasios stichijoms.

        Žmonėms pilkomis akimis būdingas agresyvumas, pasitikėjimas savimi, despotizmas. Tačiau šios savybės negali visiškai realizuotis, jei to žmogaus akys kartais tampa žalsvos.

        Jūsų sumanymai yra drąsūs ir avantiūristiški. Jūsų energijos turinčios perteklių pakanka, sumanymams įgyvendinti, tačiau daugeliui tų sumanymų taip ir nelemta išvysti dienos šviesą.

        Kokia to priežastis? Jūs negalite konfliktuoti su jums brangiais žmonėmis, negalite negailėti tų, kuriuos mylite. O to nesugebėdami negalėsite sukurti rimtų permainų.

        Jūsų trūkumas: neryžtingumas.

        Astrologai priduria, jūsų akių spalva yra Mėnulio ir Veneros energijų mišinys, su Merkurijaus energijos priemaiša. Dėl to jums nestinga proto, įspūdingumo, galite padėti kitiems išsigyditi labai sunkias širdies žaizdas. Jūs užsispyręs, svajojantis, mėgstantis vienatvę. Galima teigti, kad jūs – pragmatiškas, stropus ir tuo pačiu romantiškas žmogus.

     Suderinamumas

        Partnerį visada renkatės patys, bet jums nepakanka, kad jausmai liepsnotų tik vienoje širdyje. Jeigu mylimasis nežaižaruoja tokia pačia liepsna, tai ir jūsų karštis išblėsta. O jei liepsna pereina į antrą širdį , tai jūs būnate fantastiški ir ištikimi savo pasirinkimui.

        Ir tik viena aplinkybė gali priversti jus atsisakyti savo pasirinkimo: tai supratimas, kad kažkam kitam jūsų meilės reikia daug labiau nei dabartiniam išrinktajam. O jūsų meilės visada reikia žmonėms su žaliai rudomis akimis. Būtent jie ir gali jums suteikti tikrą šeimyninio gyvenimo laimę.

Moters akių spalvaVyro akių spalvaSuderinamumas
Pilkai – žaliosPilkos ir mėlynosEsate abu labai emocingi, todėl jums svarbiausia pakantumas vienas kitam. 
Pilkai – žaliosRudosJūsų laukia stabilus ir laimingas bendras gyvenimas. 
Pilkai – žaliosŽaliosSantykiai susiklostys sėkmingai, jei jūs abu esate iš to paties socialinio sluoksnio. Jei ne, tai geriau nežaiskite su likimu. 
Pilkai – žaliosPilkai – rudosPilkai – rudas akis turintys žmonės paprastai yra sunkaus charakterio ir pasirengę sugriauti bet kokias vedybas. 
Pilkai – žaliosžaliai – rudosIdealiai tinkate vienas kitam, laukia laimingos vedybos. 
Pilkai – žaliosPilkai – žaliosLaukia harmoningas ir ilgai besitęsiantis gyvenimas, paremtas atsakomybe prieš partnerį.