Plaukų spalvos keitimas

Kad niekas nepagalvotų, jog mūsų gyvenimas – tai nesibaigianti pilka kasdienybė, menkai tesiskirianti nuo pilko žiemos dangaus,  viso pasaulio plaukų stilistai gundo moteris neįprastomis plaukų spalvomis ir meniška jų dažymo technika: rožine flamingo, šokoladine, abrikosine, perlo baltumo… Todėl jei nutarėte išbandyti pačius drąsiausius eksperimentus su savo išvaizda, tada esate kviečiama užeiti į plaukų dažymo ir kitų paslapčių pasaulį, kuriame galite tapti visai kitos išvaizdos žmogumi.

Šiuolaikiniai plaukų dažymo technologai pasiekė tokių aukštumų, jog akimirksniu gali pakeisti jūsų išvaizdą: tai jūs švelni blondinė, tai raudonplaukė gudri lapė, o panorėjus galite tapti ir fatališka brunete. Jeigu jus išvargins nesibaigiantis išvaizdos pasikeitimas, visada galėsite grąžinti natūralią plaukų spalvą.

Prisiminkite: pirma, jūsų plaukų spalva turi tikti prie jūsų akių ir odos spalvos; antra, plaukų spalva turi derintis prie šukuosenos ir prie aprangos stiliaus. Jūs turite harmoningai derėti su savo plaukų spalva, o ne būti tarsi atskirai nuo jos.

Šiuo metu populiarūs tamsūs plaukų atspalviai: kavos, kaštoninis ir šokoladinis. Jeigu nenorite tapti brunete, galima pasirinkti šiltus medaus, smėlio atspalvius ir natūralius šiltus auksinius atspalvius, kurie atlaiko visus mados ir laiko vėjus. Brunetėms, kurios vėl grįžta į madą, geriau tiks šokolado, tamsi cinamono ir sodri kaštoninė spalvos. Šviesūs atspalviai turi atrodyti tarsi pieniški, be jokios gelsvos spalvos. Tarp raudonplaukių labiau pasirenkami ramūs atspalviai – blankus medaus ir seno aukso.

Nežiūrint į didelį plaukų spalvų ir jų atspalvių pasirinkimą, plaukai dažomi viena spalva, galinčia skirtis tik 3-5 atspalviais. Taigi, turėkite omenyje, jog ant jūsų galvos gerai sutars šokoladinė su karameline arba riešutų ir medaus spalvos, tačiau jokiu būdu nesiderins vanilės ir baklažano spalvos.

Dabar galima paprastai nudažyti plaukus, galima padaryti įdomesnę šukuoseną – ir visa tai padaryti šviesos pagalba. Pavyzdžiui, šviesinant plaukus. Tokiu būdu reikės panaudoti net kelis plaukų dažiklius. Spalvų žaismas sukuria įdomią, gyvą, o svarbiausia, madingą išvaizdą. Artimi mūsų natūraliai plaukų spalvai dažytų plaukų atspalviai daro šukuoseną natūralesne, o kontrastiniai atspalviai suteikia išvaizdai gundančią ir seksualią išvaizdą.