Plaukų spalvos

Mokslininkai ne kartą tyrė žmogaus plaukų spalvos, struktūros ir faktūros sąsajas su jo charakteriu ir priėjo prie išvados, jog plaukai gali byloti apie kai kuriuos žmogaus charakterio bruožus.

Juodų plaukų savininkai – apskaičiuojantys, griežti, kartais net žiaurūs, jie yra Saturno planetos energijos įtakoje. Dažnai juodaplaukiai žmonės daug pasiekia gyvenime dėl stipraus ir valingo charakterio.

Juodi plaukai su lengvu kaštoniniu atspalviu priklauso kūrybingiems, patraukliems ir bebaimiams žmonėms. Plutono planetos energija apdovanoja juodaplaukius įžvalgumu ir galingumu. Tokius žmones dažnai traukia psichologija ir kriminalistika.

Tamsiai rudus plaukus su pelenų atspalviu turintys žmonės apdovanoti neeiliniu protu ir gudrumu. Tokie žmonės, esantys Merkurijaus planetos energijos įtakoje, turi polinkį į tiksliuosius ir taikomuosius mokslus.

Rusvi palukai artimi Žemės energijai. Žmonės su rudais plaukais dažnai kelia pasitikėjimą, jie yra kilnūs, ištikimi, geri psichologai. Didesnių pasiekimų gali pasiekti darbe, kur reikia rūpintis kitais žmonėmis. Rudaplaukiai laimingi šeimoje.

Šviesiai rusvus plaukus su žalsvu atspalviu turintys žmonės turi polinkį tiksliai numatyti įvykius, taip pat kurti poeziją. Tokia energija juos apdovanoja Neptūno planeta.

Kaštoninių plaukų savininkus energija apdovanoja Jupiterio planeta, kuri taip pat suteikia galimybę daryti įtaką kitiems žmonėms. Didesnė sėkmė tokių rudaplaukių laukia politikoje, finansuose, moksle ir valdyme.

Raudonplaukius įtakoja Marso planetos energija, kurios lydimi raudonplaukiai praktiškai visose srityse gali daug pasiekti. Raudonplaukiai yra bebaimiai, išmanūs, su humoru žvelgia į nemalonumus, tačiau dažnai būna impulsyvūs.

Smėlio ir medaus spalvos plaukų atspalviai simbolizuoja Veneros energiją. Žmonės su tokių atspalvių plaukais gali pasigirti gera sveikata, vidine harmonija, o taip pat polinkiu eksperimentuoti, tyrinėti, pasireikšti muzikos ir meno srityse.

Auksinių plaukų savininkai yra Saulės energijos įtakoje ir pritraukia žavius bei dosnius žmones. Auksaplaukiai gali pasiekti kūrybinės veiklos ir net politikos aukštumų.

Platinos spalvos ir šviesios pelenų spalvos plaukų savininkai yra Mėnulio energijos įtakoje. Jie yra romantiški, švelnūs, susimąstę. Tokių plaukų savininkai pritraukia žmones, kuriems jie išlieka paslaptis.

Pasitaiko ir įvairių spalvų plaukų, kada ant vienos galvos galima išvysti skirtingų plaukų pigmentų spalvas. Tokie žmonės paprastai yra labai mėgstantys bendrauti ir įvairiapusiški. Šių margaspalvių plaukų savininkai lengvai bendrauja su žmonėmis, galinčiais padėti pasiekti sėkmės bet kokioje gyvenimo srityje. Juos energija apdovanoja asteroidų žiedas.