Category Archives: Intymu

strast-love

Apie geismą

Jau anksčiau aprašėme apie tai, kas yra aistra ir kaip ji pasireiškia. Tačiau yra ir geismas – troškimų kompleksas, nukreiptas savo seksualinių instinktų tenkinimui. Geismas natūraliai pasireiškia tarp vyro ir moters, bet taip pat jis gali turėti ir patologinį atspalvį: pasireiškia gyvūnams (zoofilija), mažiems vaikams (pedofilija) ir kitiems iškrypimams.

Intymios vietos šukuosenos. Patarimai kaip tai padaryti.

Šiomis dienomis ypač populiaru skusti ir kitaip formuoti intymių vietų šukuosenas. Laikas susirūpinti kelnaitėse slepiamais krūmynais, jei dar nepadarėte to! Genitalijų plaukelius pirmosios pradėjo šalinti moterys.

striptizas

Striptizas – kaip sušokti savo mylimajam

„You can leave your hat on“ (angl. „Gali likti su skrybėle“) atliekama Joe Cockerio tikriausiai yra klasikinė striptizo daina, daugiausiai kartų skambėjusi striptizo pasirodymuose praeitame amžiuje. Nėra nieko erotiškesnio už lėtą nusirenginėjimą ir gundymą ultra seksualiais drabužėliais, labiau atidengiančiais negu slepiančiais kūną…

Afrodiziakai

Afrodiziakai

Jau senovės Graikai žinojo, kad tinkama mityba palaiko žmogaus vidinę ugnį ir kaitina aistrą. Valgymo malonumas yra tikrasis afrodiziakas. Ruošdami maistą savo išrinktajam, naudokite ingredientus, kurie sustiprintų jūsų abiejų vidinę ugnį, bet stenkitės neapkrauti virškinimo sistemos. Tik tokiu būdu patirsite aukščiausią pasitenkinimą.

feramonai

Feromonai

Pirmasis prisilietimas, flirtas, lengvas prakaitavimas, šiurpuliukai ir drugeliai pilve… visa tai reiškia dviejų žmonių potraukį vienas kitam. Pirmiausiai, niekam nereikia ypatingos stimuliacijos, nes du ką tik iškepti įsimylėjėliai pamiršta visą pasaulį. Feromonai pripildo kambarį, o šaldytuve laukia paruoštas afrodiziakas. Na, o gal čia tiktų striptizas? Erotinis masažas arba gundantis pasakojimas? Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie visa tai.