Category Archives: Spalvos

Akcija 50

Kokios spalvos vilioja pirkėjus

Ryškios spalvos visuomet pirkėjus labiau vilioja, negu neutralios.

яркая-еда

Spalvos įtaka apetitui

Mes susiduriame su spalvomis kiekvieną dieną ir kiekvieną valandą, sąveikaudami su jomis ir nuolat jų įtakojami. Psichologai jau seniai sutarė, kad spalvos veikia ne tik mūsų nuotaikas, bet ir mūsų apetitą, o tai reiškia, kad jos gali būti naudojamos kovojant su antsvoriu. Tereikia teisingai pasirinkti spalvą virtuvei, kad viskas būtų skanu, bet nestimuliuotų mūsų persivalgyti.

spalv

Apie draudžiamas spalvas

Draudžiamos spalvos – tai tokios spalvos, kurių žmogus negali pamatyti, nes jos sudarytos iš dviejų atspalvių, kurie kompensuoja vienas kitą žmogaus akyse. Mes negalime ne tik jų matyti, bet netgi jų įsivaizduoti. Raudonai žalia spalva – tokia spalva, kuri turi raudonų ir žalių atspalvių, geltonai mėlyna – tai geltona ir mėlyna tuo pačiu metu.

color_auto

Automobilio spalvos įtaka vairavimo kokybei

Kokiais principais jūs vadovaujatės rinkdamiesi automobilį? Neabejotinai tai yra patikimumas, patogumas ir dizainas. O ar žinote, kad jūsų automobilio spalva taip pat gali įtakoti jūsų sveikatą ir vairavimo kokybę?

colors-clothes

5 drabužių spalvos parinkimo principai

1.    Jūsų aistra spalvai, nereiškia, kad būtent ši spalva jums tinka. Kiekviena mergina turi intuiciją “savo” spalvai. Bet kartais intuicija yra susilpninama psichologinio poreikio tam tikrai spalvai. Tada dažniau užmerkite akis į tai, jog viena ar kita spalva jums netinka (ši problema turi savo vaistus, tačiau ją reikia bent jau įsisąmoninti).

591-2

Ką manikiūro spalva sako apie jūsų charakterį

Kokios spalvos nagų lakas yra jūsų mėgstamiausias? Pasirodo, pagal tai, kokia lako spalva jums patinka, galima sužinoti pagrindinius jūsų charakterio bruožus!

th_15973d9ae29e3a6be938ed576776a865

Akių spalvos pagal zodiako ženklą

Akys – sielos langai ir troškimų veidrodžiai. Valdančios horoskopo planetos suteikia žvilgsniui ypatingos energetikos, o astrologijoje akys sulyginamos su žvaigždėmis.

n4f7173fe47a5a

Akių spalvos keitimas

Yra keletas pagrindinių akių spalvų ir jų atspalvių: mėlyna, pilka, žalia ir ruda. Tačiau ne visada esame patenkinti iš prigimties paveldėta akių spalva ir kai kada norėtume ją pakeisti. Tai galima padaryti pritaikius įvairius būdus.

1366287262

Akių spalvos paveldimumas

Praktiškai visi kūdikiai gimsta su tamsiai mėlynos spalvos akimis. Tačiau būna, jog kai kurie vaikai gimsta ir su rudomis akimis. Pas tokius mažylius akių spalva jau nesikeičia, o štai pas kūdikius su mėlynomis akimis akių spalva gali pasikeisti per pirmuosius šešis jų gyvenimo mėnesius. Tėvai gali sužinoti, ar pasikeis jų kūdikio akių spalva pagal tamsius taškelius, esančius akių rainelėje.

mėlyna

Mėlynos akys

Kada mes pirmą kartą matome žmogų, kur pirmiausia atkreipiame savo žvilgsnį? Žinoma, į akis, tarsi stengdamiesi sužinoti viską, ką galvoja tas žmogus. Sužinoti kokią nors jo paslaptį arba tiesiog pažinti to žmogaus sielą. Juk ne veltui sakoma, jog akys – sielos veidrodis.