Raudona spalva

Raudona spalva

Kas renkasi raudoną spalvą arba tiesiog mėgsta rengtis, tokios spalvos drabužiais yra aktyvūs žmonės linkę žavėtis ir patys žavėti kitus. Jie mėgsta svajoti, kurti gražius, didingus ateities planus, pilni idėjų. Dažniausiai šie asmenys būna impulsyvūs veiklūs, imlūs įspūdžiams. Jiems viskas rūpi, nori visur suspėti, viską sužinoti.

Ją pasirinkę žmones žino savo vertę ir jaučiasi saugūs, jei tenktų rinktis gyvenime, tai neabejotinai jie pasinktų aistrą ir intensyvų gyvenimą, turtingą gyvenimiška patirtimi. Tokiam žmogui paprastai sekasi ir jis nebijo kovos. Tai labai valingi žmones, diktuojantys sąlygas gyvenimui.

Raudonos spalvos mėgėjai yra iš prigimties drąsūs, optimistai ir draugiški. Tačiau dažnai pasitaiko kerštingų ir ūmių, pernelyg agresyvių asmenybių.

Dažniausiai tai – ekstravertai, nebijantys išreikšti savo nuomonės, paprastai ir labai valingi žmones, diktuojantys sąlygas gyvenimui, tačiau ir dažnai puolantys į kraštutinumus.

Raudona rūbų spalva – savotiškas indikatorius “energijos išeikvojimo”.
Rausvos spalvos mėgėjai labiau emocionalūs ir egoistai.
Avietinės spalvos mėgėjai yra geranoriškai nusiteikę bendradarbiauti bei konkuruoti ir aktyviai siekia savo tikslo.
Rožinės spalvos mėgėjai yra nuoširdūs, altruistai, švelnaus būdo, tačiau dažnai įsižeidžia, nepasitiki savimi, neieško užtarėjų. Kad labiau pasitikėtų savimi, tokiems žmonėms rekomenduojama dažniau vilkėti raudonos, avietinės, gelsvai oranžinės spalvos drabužius.

Kam nepatinka raudona spalva – bijo būti paskatintas. Seksualumas verčia jaustis nejaukiai. Tokie žmones jaučiasi išsekę ir išvarginti gyvenimo ar ligų, nes ji juos vargina, erzina, sukelia net nerimą. Dažnaisiai – tai ramūs bei sentimentalūs žmonės, kurie dažnai gailisi, kad neišnaudojo visų pasitaikančių galimybių gyvenime..

Jei nepatinka rožinė spalva, vadinasi, jūs nemėgstate būti priklausomi nuo kitų žmonių.
Jei nepatinka tamsi vyšninė spalva, jūs esat iš tų žmonių kurie greit įsižeidžia.

Leave a Reply