Sekmės talismano kūrimas

Visiems ezoteriniams mokymams, burtams ir užkalbėjimams būdinga nuostata: energija seka paskui mintį. Įsivaizdavęs save laimingą ir energingą, žmogus padidina galimybę toks ir būti. Įsivaizdavęs ligotą ir suvargusį, greičiausiai toks ir taps.
Pasakų burtai nuolat perkelia princą į stebuklingus sodus. Kol patirs įvairiausių nuotykių, ten jis pailsi ir geriau supranta save bei savo siekius. Kadangi su burtininku susitikti pavyksta retam, poilsiu ir ramybe tenka pasirūpinti savarankiškai.
Tam reikia atsiriboti nuo aplinkos, atsipalaiduoti ir pasirūpinti, kad bent 10 minučių netrukdytų telefono skambučiai ar kokie neatidėliotini reikalai. Pajutus, kad raumenys nebeįtempti, kad kvėpavimas lygus ir ramus, reiktų užsimerkti ir įsivaizduoti maloniausią metų laiką. Vėliau pamėginti mintyse išvysti sodą, kuriame išpuoselėti takeliai, kuriame galima pamatyti puikiai sutvarkyti kraštovaizdį ir gal net užuosti gėlių kvapus. Mintyse keliaujant šiuo sodu, prieinama jo siena, kurioje tvirtos, senovinės, apkaustytos plienu durys. Už jų yra kambarys, įrengtas pagal jūsų norus. Šiame kambaryje galima būti visiškai saugiu.
Slapti, tik jums skirti “vaizduotės apartamentai”, po keleto bandymų atsiras mintyse ir vaizduotėje vis lengviau ir lengviau. O tos penkios ar dešimt minučių, praleistų savo vaizduotės slėptuvėje, vis labiau ramins ir teiks pasitikėjimą savimi.
“Vaizduotės apartamentai” – tai ir patogi vieta susikurti sėkmės talismaną, kuris padės įveikti stresą, nepasitikėjimą savimi ir ves į laimę bei sėkmę.
Sėkmės talismanas – tai jausmo, kad jums gera, ramu, kad pasitikite savimi susiejimas su kokiu nors daiktus. Kiekvienas yra patyręs sėkmės, lengvumo, laimės pojūtį, kai atrodo, jog viskas klojasi pagal mūsų norus. Šių jausmų ir pojūčių atkūrimas ir būtų sėkmės talismano kūrimo esmė.
Sėkmės talismano kūrimo kelias:
1 pasirinkite daiktą (žiedą, pakabutį ar pan.), kurį norite paversti savo sėkmės talismanu;
2 užsimerkite, mintyse atsidurkite jūsų “vaizduotės apartamentuose” ir jau būdami ten, prisiminkite kokį nors įvykį, kai jautėtės: laimingi, energingi, pasitikintys savimi;
3 kol mintyse atkuriate laimės, sėkmės, džiaugsmo vaizdus ir juos lydėjusius jausmus bei pojūčius, reikia švelniai liesti laimės talismanu virstantį daiktą;
4 po to – kelios minutes ramybės ir atsipalaidavimo;
5 ir vėl reikėtų pakartoti talismano kūrimą, tik šį kartą dėmesį koncentruoti ne į prisiminimą, o į jo metu patirtus jausmus ir juos atitinkančius pojūčius.
Sėkmės talismanas – tai tarsi inkaras, kuris įtvirtina teigiamus išgyvenimus. Vėl jį palietus, atkuriamas ir sustiprinamas pasitikėjimas savimi ir džiaugsmas.
Ar galėtumėte padaryti sau didesnę ir geresnę dovaną ?