Septyneto asmenybė

Kryptingas dvasingumas, domėjimasis tuo, kas nepažinta, vidinė giluma, nepertraukiamas ryšys tarp žmogaus ir kosmoso. Greičiausiai, siekiate pažinti visa tai, kas yra paslaptinga ir nežinoma. Esate apdovanotas didele intuicija, parapsichiniais sugebėjimais. Esate apsigimęs filosofas, labiausiai domitės dvasiniu pasauliu, nei materialiu. Intuicija, įkvėptumas, gilus protas dažnai sukuria distanciją tarp Jūsų ir kitų žmonių, pasinėrusių į pilką ir kasdienišką gyvenimą. Pagrindinė Jūsų savybė – subtilumas, Jūs – lyg gėlelė, kuriai būtinas laikas visiškai išsiskleisti.

Nuo pat vaikystės pradedate kaupti įvairias žinias. Viską, ką pažįstate, siekiate kruopščiai studijuoti ir patikrinti. Jūsų smalsumui nėra ribų. Pasižymite įžvalgumu. Ieškodami tiesos, grožio, tobulumo, nežinote, kas yra nuovargis.

Esate nepriklausomas ir individualistas, dažnai kratotės kitų nuomonės ar patarimų, todėl galite atrodyti vienišas, nors išoriškai tai nepastebima.

Esate atsargus, santūrus, neretai pernelyg daug abejojate, kartkartėmis užvaldo kompleksai. Greičiausiai, vengiate rodyti savo jausmus; galite bėgti nuo aplinkinio pasaulio, vienatvė Jums – ne našta, priešingai, tik joje galite pajusti tikrą malonumą. Tikite, kad atsiribojimas nuo aplinkinių dvasiškai praturtina Jus.

Kartkartėmis Jus užvaldo nepaaiškinamas nerimas, mėgstate mąstyti apie visatos, būties ir žmonijos paslaptis. Kitiems žmonėms esate gana paslaptingas. Jus sunku suprasti. Žinodamas apie savo pažeidžiamumą, norėdamas apsaugoti tai, kas labai asmeniška, esate linkęs laikytis atokiau.

Intuicijos ir įžvalgumo dėka, galite kiaurai matyti kitus žmones, suprasti jų tikruosius motyvus, ir tuo pat metu, paslėpti savuosius. Tik žmonės, turintys Jums būdingą subtilumą ir jautrumą gali suprasti ir pažinti tikrąjį Jūsų “aš“.

Esate gana nepriklausomas, todėl nemėgstate patarimų ir pagalbos iš aplinkinių pusės. Paprastai viso gyvenimo kelyje išliekate ištikimas savo idealams, kaunatės už juos iki paskutiniųjų, tokiu atveju nesiskaitote su aplinkinių nuomone.

Spinduliuojate ypatingumu ir elegancija.