Vyro charakteris pagal bambą

Pasirodo, ir toks nekaltas dalykėlis kaip bamba, kai ką gali pasakyti koks žmogaus charakteris. Atrodo neįtikėtina, bet visai kitaip mano žmogaus temperamento, charakterio tyrėjai. O jie mano, kad yra tam tikri dėsningumai tarp temperamento ir bambos.

Ką gi… jie mano, o mes paskaitykim ką jie mano ir susidarykim savo nuomonę. O be to, manau bus ir linksma, nes tai visų pirma pramoginio pobūdžio info, išbandoma praktiškai.

Tad, renkantis draugą, (nes tai skirta merginoms, moterims) ar gyvenimo palydovą, vertėtų nukreipti savo akylą žvigsnį žemiau juostos… žinoma, ne taip žemai, truputį aukščiau – į bambą. Pasirodo, tiksliau yra taip manančių ir svarbiausia tuo tikinčių, kad įmantri jos forma gali kai ką papasakoti apie jos (bambos) turėtoją.

Yra išskiriama 7 bambos formos.

Pasaga

Bambos su ryškiai apibrėžtais pasagos formos kontūrais turėtojui nebaisus sprogęs vamzdis virtuvėje, nei banko, kuriame jis laikė savo milijonus, bankrotas. šis žmogutis – valingas ir tikslo siekiantis, atviro charakterio. Su juo tau bus linksma ir be nematysi jokių rūpesčių. Lovoje jis švelnus ir jausmingas, lengvai pasiduoda meilės proveržiams, ypač jei jam pademonstruosi naujus raudonus stringus. Būtinai nusitems tave į sekso parduotuvę nusipirkti ko nors įdomesnio.

Klaustukas

Bamboje lengvai įžiūrimas klaustukas pasako, kad žmogutis – poetas viduje ir bankininkas iš išorės. Vyras su tokia bamba visada yra “ant šlovės bangos”. Seksas jam – vien emocijos ir romantika. Su tokiu partneriu nenuobodžiausite lovoje: tai jis apsimes naivia mokinuke, tai vaidina laukinės liūtės tramdytoją. Jam patinka ekspermentuoti: jis bando pozas iš paskutiniųjų Kamasutros puslapių, ir būtinai suvilios tave mediniame namelyje buvusio jūsų vaikų darželio aikštelėje… Tu tik sužadinsi jo seksualinę erotinę fantaziją, papuošusi savo puikų užpakaliuką tatuiruote, o stangrų pilvuką – bambos papuošalu.

Kablelis

Bamba, panaši į gilią, siaurą raukšlę, panašią į kablelį, išduos, kad žmogutis minkštas ir nuolankus, kaip drambliukas iš filmuko apie 33 papūgas. Jis lengvai sutaria su žmonėmis, todėl karjeros laptais šoks per laiptelį. Kantrus ir neišrankus, retai ginčysis su savo drauge ar mylimaja, bei su savo būsima uošve. Lovoje jis tiesiog alpsta nuo švelnių žodžių ir prisilietimų. Bet sekse “pirmu smuiku” groja ne jis o draugė.

Rutuliukas

Tai, kaip yra sakoma “mamytės” sūnelis. Jis retai pats priima sprendimus ir būtinai atsidurs po būsimosios ar esamos draugės padu. šis didelis vaikas reikalaus pastovaus dėmesio ir rūpesčio. Visai įtikėtina, kad rytais tau teks jam gaminti manų košę, o vakarais – girdyti arbatėlėmis. Vienok šis tylenis kupinas erotinių fantazijų, kurias, kaip bebūtų gaila jis gėdijasi įgyvendinti, tame turėtum jam padėti. Apžavėk jį gundančiais apatiniais, įkaitink jo aistrą – ir tu pabūsi rojuse, tiksliau abudu kartu pabūsite.

Katedra

Tai bamba, sudaryta iš daugelio arkų. Jei prieš save matai tokią bambą, vadinas prieš tave vyras, mėgstantis gauti malonumą ir siekiantis pirmauti viskame, ypač sekse, be kurio jis tiesiog negali pragyventi nė dienos. Gyventi su tokiu po vienu užklotu – tas pats, kas sėdėti ant ugnikalnio: jo ugninis temperamentas, o aistra taip ir veržiasi. Iš tavęs šis aistrų geizeris tikėsis pasiruošimo, bet kokiu dienos ir nakties metu toje vietoje, kur tave užklups jo nesulaikomas troškimas. Ir svarbiausia: tavo galvoje turi suktis mintys tik apie jį – visagalį meilės dievą.

Liūto nasrai

Plati, ištįsusi bamba išduos tiesią, valingą natūrą, linkusią kovoti ir turtingą gyvenimiška jėga. Turėk omeny: jos savininkas gali tave užvaldyti vien savo užsidegimu, jo širdis, kaip ir kitas ne mažiau svarbus organas – dideli, jų užteks visiems. paprastai tokie vyrai ant kelio nesimėto ir turi kelias meilužes skirtinguose miesto dalyse. Papuolei “liūtui į nasrus”? Kad nenusibostum šiam žvėrelių karaliui, teks atrodyti visada, kaip merginai iš vyriškų žurnalų, o lovoje viską daryti ne blogiau, nei mergaitės iš filmų suaugusiems.

Tunelis

Pailga, gili bamba – tuščiagarbio vyro dalia, reikalaujančio, kad jam kas minutę kalbėtų apie jo nesuskaičiuojamus didžius talentus ir jokiu būdu, neužsimintų, kad jo buvusio suolo kaimyno alga dvigubai didesnė. Sekse jam svarbi ilga ir rafinuota preliudija. Būdamas egoistu, jis stengiasi, kad iniciatyva būtų jo pusėje, net “lovos batalijose”. Tu įsimylėjai ar tavo draugas yra tiesiog “pasaulio bamba”. Kad gyventum su juo taikoje ir santarvėje, priimk jo žaidimo taisykles – medžiotojo ir grobio. Nuostabaus grobio rolę, žinoma, išradingai ir rafinuotai teks vaidinti tau, deja…

Parašykite komentarą