Vyrų charakteris pagal automobilio spalvą

Turbūt pastebėjot, kad yra mėgstamos spalvos ir yra tiesiog spalvos, kurių negalit pakęsti… Moksliškai yra įrodyta, tam tikri dėsningumai tarp mėgstamų spalvų ir charakterio.

Taigi, koks žmogaus charakteris, netgi seksualumas „kalba” ne tik drabužiai, plaukų spalva ar elgesys, apie tai iš tolo „šaukia” ir … automobilio spalva. Tačiau, nereikėtų pamiršti, kad renkantis pirkti automobilį, jo spalva būna vos ne paskutinėje vietoje… Bet, visdėlto, ko galima tikėtis iš žmogaus, pasirinkusio tam tikrą automobilio spalvą.

Raudona spalva

Raudono automobilio šeimininkas mėgsta būti dėmesio centre. Susituokęs jis laiko save šeimos galva ir yra linkęs pasikliauti vien tik savo nuomone. Prieštaravimai jį erzina. Savimi psitikinčiai ar valdingai moteriai su tokiu vyru sunku sutarti. Bet moteris, kuri yra neryžtinga, drovi, jaustųsi kaip už “mūrinės sienos”.

Šios spalvos automobilius pasirenkantys žmonės mėgsta lovoje vaidinti liūtą.

Tai tarsi paslėpta informacija apie savininką. Jie greitai susijaudina ir mėgaujasi seksu visais įmanomais būdais. Kartą įsiaudrinę, jie tokie gali likti labai ilgai. Kai susitinka du raudonos spalvos mėgėjai, vėlesni meilės žaidimai gali priminti ugnikalnio išsiveržimą. Pastebėta, kad tokie meilužiai agresyvūs, todėl ramesnių spalvų gerbėjai turėtų pasirūpinti savo saugumu.

Geltona spalva

Geltoną automobilį pasirenka įtarus, nelinkęs niekuo pasitikėti vyras. Jis neskuba susidraugauti, o susidraugavęs ilgai nesiryžta pasipiršti, nes ieško idealios žmonos. Be to, šis vyras labai vertina laisvę. Todėl geltonojo automobilio šeimininkas dažnai būna viengungis, mėgstantis sportuoti, žvejoti, pramogauti.

Tų, kuriems patinka geltona automobilio spalva, seksualinė energija gali nesunkiai prisitaikyti prie bet kurios kitos energijos.

Beje, geltona – mėgstamiausia homoseksualų spalva, tačiau tai jokiu būdu nereiškia, kad geltonomis mašinomis važinėja vien kitokios orientacijos žmonės. Lovoje, daugeliu atveju, geltonų automobilių savininkai lengvai nusileidžia partnerių norams. Jei patiems seksas nebus labai malonus, mylimojo pasiūlymo jie tikrai neatstums.

Rožinė spalva

Pas mus ganėtinai retas reiškinys, tačiau Anglijoje yra specialūs rožiniai taksi, o japonai gamina rožinius automobilius moterims.

Tai savotiškų slapukų, mėgstančių pasipuikuoti savuoju “aš” automobilio spalva.

Rožinius automobilius mėgstantys žmonės sekse laikosi nuolatinio manevravimo taktikos: moterys linkusios erzinti ir žadėti daugiau, negu gali duoti. Kai kartais jos atvirai rodo savo grožybes, bet tik todėl, kad slapta nekenčia vyrų. Daugelis sąvadautojų didžiuojasi savo garažais su rožiniais automobiliais. Rožinę spalvą mėgstantys vyrai – tai koketuoti linkę donžuanai. Jie priklauso tai meilužių kategorijai, kurie skiria vieną vakarą kelis pasimatymus, bet neateina į nė vieną, nes girtauja su bičiuliais artimiausiame bare.

Purpurinė spalva

Mūsų kraštuose tokia pat retenybė kaip ir rožiniai. Tai praktiškų žmonių automobilis, kurie pirmiausia, netgi ir dviejų žmonių santykiuose vaikosi naudos sau. Nors papratai būna labai atsidavę savo šeimai, mielai padeda kitiems ir santykiuose nesižvalgo į kpriešingos lyties kitus asmenis. T.y. vertinantys ištikimybę ir to reikalaujantys iš kitų.

Tokių automobilių mėgėjai manosi esantys per daug rafinuoti paprastam, tegu ir aistringam, voliojimuisi lovoje. Tokią spalvą mėgstančios moterys mylėdamosi daugiau galvoja ne apie tai, kas vyksta, o apie tai, kaip išsaugoti šukuoseną. Šią spalvą mėgstantys vyrai į meilės žaidimus žiūri praktiškai. Abiejų lyčių partneriai lovoje pirmiausia stengiasi pasitenkinti patys.

Juoda spalva

Visuomenėje susiformavusi nuomonė, kad juodomis mašinomis važinėja tik valdžios vyrai ir „kieti” vyrukai, o ką apie tai mano psichologai?

Juodo automobilio savininkas gerai žino, ko nori iš gyvenimo. Jis gana pavydus, o pasirinktą moterį laiko savo nuosavybe. Į kitus vyrus jai neleidžia nė pasižiūrėti. Tuo tarpu pats anaiptol nevengia meilės nuotykių su daugeliu moterų. Jo meilužės paprastai būna stilingai apsirengusios, o žmona gali būti kaip tik atvirkčiai gana kuklios išvaizdos moterėlė, užtat mokanti gerai šeimininkauti ir “prikąsti liežiuvį”.

Beto, pastebėta, kad juoda spalva traukia prie „juodo” sekso. Juodus automobilius mėgstantys žmonės neprisitaikę seksui, todėl ieško panašių į save. Dažnai tai iš prigimties sadistai ar mazochistai, todėl linkę į iškrypimus. Juodų mašinų savininkai niūrūs, kai juos kas nors nuvilia, galima tikėtis nemalonių staigmenų. Policijos psichiatrai teigia, kad juodą spalvą mėgstą seksualiniai teisėtvarkos pažeidėjai. Be to, daugelyje filmų banditai vairuoja būtent juodas mašinas.

Balta spalva

Baltą automobilį renkasi dosnūs vyrai, nešykštintys savo artimiesiems siurprizų. Toks vyras – šaunus gerbėjas, bet ne itin geras sutuoktinis. Užtat jis visiškai nepavydus ir nelinkęs įsižeisti “dėl niekų”.

Tačiau, jei žmogus dievina baltus automobilius, seksas jam dažnai atrodo purvinas.

Prancūziškas bučinys – nepadoru, mylėtis dieną – neįmanoma. Baltą spalvą mėgstančios moterys net miegamajame rengsis už širmos. Vyrai į dušą skubės ir prieš, ir po lytinio akto. Beje, tokių mašinų savininkai dažnai savo genitalijas vadina švelniais naminių gyvūnų vardais.

Žalia spalva

Žalio automobilio savininkas kaprizingas ir pedantiškas. Dėl menkiausios netvarkos jis gali sukelti skandalą. Tačiau jis gali būti labai rūpestingas tėvas. O štai žmonai gali būti nelabai dėmesingas. Tačiau jos dėmesio jam labai reikia.

Mėgstantys žalius automobilius lytiniuose santykiuose tyri ir naivūs. Žalią spalvą mėgstančios moterys visą gyvenimą mylisi kaip nekaltos mergelės.

Vyrai visada lengvabūdžiai, nerangūs, bet labai žavingi. Žalių mašinų savininkai lovoje minkšti, nusiteikę draugiškai, bet didele aistra nepasižymi. Be to, jie labai ištikimi.

Oranžinė spalva

Pas mus dažniausiai tokia spalva automobiliai dažomi reklamos tikslais. Tačiau vyrauja nuomonė, kad tokios spalvos automobiliu veikiausiai važinėja “tėvelių sūnelis”. Net ir vedę tokie vyrai labiausiai rūpinasi savo tėvais, broliais ir seserimis. Be abejo, jiems svarbūs ir savi vaikai, automobilis, galiausiai… žmona. Paprastai jis ir po vedybų gyvena tėvų namuose ir paiso vien jų nuomonės. Žmona tuose namuose jaučiasi tarsi tarnaitė.

Psichologai teigia, kad savininkai oranžinių automobilių, linkę į seksualines fantazijas. Lytinis aktas vertinamas kaip vieno veiksmo pjesė, kurioje jie – žvaigždės. Meilės preliudija svarbi kaip ir pats aktas. Jie šnabžda partneriui malonias kvailystes, kalba niekus. Jie visiškai pasineria į savo vaizduotės pasaulį. Tokio tipo žmonės retai patiria orgazmą, bet jiems tai nerūpi. Vyrai mėgsta partneres tampyti už plaukų, o moterys palieka ant partnerių nugarų raudonų žymių.

Ruda spalva

Rudus automobilius mėgstantys žmonės sukurti laimingai santuokai. Jų savininkai šilti ir patiria gilių jausmų, dėmesingi savo partnerių norams.

Seksas 24 valandas per parą? Jie tam pasiruošę. Jaukiai susirangyti prie židinio, vaikštinėti po lietumi ar gaudyti snaiges burna – visa tai jiems. Mylėjimuisi jiems reikia daug laiko, kad būtų sukurta tikrai intymi aplinka, tačiau vienas neatsargus grubus žodis santykius gali sugriauti.

Pilka spalva

Pilkos spalvos automobilio šeimininkas santūrus, atsargus, nežarstantis tuščių pažadų, bet šykštokas žmogus. Jis kruopščiai skaičiuoja savo pajamas ir išlaidas. Vargu ar jis lepintų savo žmoną dovanėlėmis, skanėstais ir duotų jai pinigų “smulkioms išlaidoms”. Tačiau ištekėjus už jo niekada nereikėtų baimintis nepriteklių.

Pilkos spalvos automobilius renkasi neryžtingi žmonės ir… policininkai. Šios spalvos šalininkai vyrai į seksą žiūri tik kaip į savitą palengvėjimą.

Pilką spalvą mėgstančios moterys ne mylisi, o atlieka lytinį aktą dėl dviejų priežasčių: atlikdmos šeimyninę pareigą arba norėdamos pastoti. Kol tenka gulėti lovoje, jos apžiūrinėja tapetus ar skaičiuoja įtrūkimus lubose. Džiuginti gali nebent tai, kad pilkų mašinų savininkų santuoką laimina pats dangus.

Mėlyna spalva

Mėlynus automobilius, yra manoma, kad dažniausiai renkasi savimi nepasitikintys žmonės. Norint sudominti tokį žmogutį, reikia atvirai juo žavėtis ir girti jį už kiekvieną poelgį. Tokią moterį jis tiesiog dievintų.

Kaip bebūtų, mėlynų automobilių savininkai – puikūs sekso partneriai. Jie mylintys, švelnūs ir dėmesingi partnerių poreikiams.

Jie įsitikinę, kad meilės aktas – viena meno rūšių, todėl elgiasi labai elegantiškai. Mėlynus automobilius mėgstantys vyrai primena pianistus scenoje: jie taip subtiliai elgiasi su partneriu, tarsi ruoštųsi groti vaikišku pianinu. Moterys tiesiog mėgaujasi seksu. Jos – jausmingos partnerės, bet jų aistra panaši į potvynius ir atoslūgius, o ne į miško gaisrą. Abu, ir vyras, ir moteris, mėgaujasi meilės preliudija, bet jausmingi išlieka ir po orgazmo. Santuokoje jie – puikūs partneriai, niekada „neina į kairę”.

Parašykite komentarą