Žalia spalva

Kas pasirenka žalią spalvą ar tiesiog mėgsta rengtis, tokios spalvos drabužiais žmonės t.p. gerai žino savo vertę. Daug ką moka, daug žino ir nori, kad juos kiti vertintų, gerbtų netgi garbintų.

Žmones, pasirinkę žalią spalvą yra tvirtų vertybinių nuostatų, kurias retai keičia. Jie mėgsta tvarką, kartais gali būti net pedantiški. Tokie žmonės gerai jaučia savo galimybes, moka save kontroliuoti, yra racionalūs,

Žmonės, pasirenkantys žalios spalvos drabužius ir interjerą, dažniausiai būna geraširdžiai, sentimentalūs, patikimi, patiklūs, draugiški, ryžtingi, užsispyrę, tvarkingi tačiau truputį uždari žmonės. Retkarčiais jie būna per daug kritiški, per daug egocentriški bei įkyrūs. Bei dažnai pribloškia savo autoritetu, beto tokie žmonės gali padėti kitiems, netausodami savęs.

Kam nepatinka žalia spalva, stipriai abejoja savo valia. Jam svetimas pasitenkinimo jausmas, bet stengiasi būti kūrybišku ir įtaigiu. Beto, yra manoma, kad šios spalvos nemėgstantiems, trūksta valios ir gebėjimo susidoroti su sunkiomis situacijomis.