Žaliai rudos spalvos akys

zaliai rudos akys

 Žalia spalva akyse neleidžia visiškai atsiskleisti nei donorystei, nei vampyrizmui. Jūs besąlygiškai stengiatės iš aplinkinių imti viską, kas įmanoma, bet besąlygiškai – tai nėra be sąžinės, kaip tai daro rudakiai. Stengsitės įtikinti žmones, kad elgtis taip, kaip jums reikia, pirmiausia yra naudinga jiems.

        Žaliai rudų akių savininkams būdinga filosofinė proto sandara ir diplomato talentas. Jums neužtenka atsukti nugaros tam, kuris ignoravo jūsų prašymą, pasistengiate, kad tas žmogus gailėtųsi dėl tokio savo poelgio.

        Todėl galite surizikuoti ir savo gerove bei gyvenimu. Kartais jūs kerštingi ir negailestingi. Bet ramybės būsenoje jūs – filosofai. Pirmiausia, mėgstate, kai jūsų širdyje ramu ir giedra, o to neįmanoma pasiekti be gudrybių.

        Antra, aiškindami žmonėms, kaip reikia elgtis su jumis ir ko tiksliai iš jų reikalaujate, jūs įgijote gebėjimą logiškai mąstyti, pagrįsti savo mintis svariais argumentais.

        Jūsų trūkumas: užsispyrimas.

        Astrologai priduria, jūsų akių spalva – tai Saturno, Marso ir Veneros energijų mišinys. Apie jus galima pasakyti, kad jūsų valia yra labai stipri. Jūs galite įveikti bet kokią viršukalnę. Nors manoma, kad jūs nesukalbami, neretai būtent tai padeda pasiekti užsibrėžtų tikslų. Kartais jūs nepakenčiami, o išskirtiniais atvejais – net ir žiaurūs. Kartais išgyvenate stiprius įtūžio ar jokios priežasties neturinčius depresijos priepuolius. Bet tokios nuotaikų audros užvaldo itin retai. Dažniausiai jūsų dvasia būna rami ir harmoninga. 

     Suderinamumas

        Idealią šeimą sukursite su žmogumi, turinčiu pilkai žalias akis.

Moters akių spalva Vyro akių spalva Suderinamumas
Žaliai – rudos Pilkai – žalios Pilkaakiai partneriai yra ne patys Jums tinkamiausi. Ar verta tam aukoti laiką? 
Žaliai – rudos Rudos Vedybos gali būti stabilios, jei santykiai nepasikeis po vestuvių. Įsidėmėkite, rudakiams galite greitai nusibosti. 
Žaliai – rudos Žalios Žaliaakiai tvirtai ir atkakliai siekia savo tikslo. 
Žaliai – rudos Pilkai – rudos Partneris su pilkai – rudomis akimis yra aistringas. Tai trumpalaikė sąjunga. 
Žaliai – rudos Pilkai – žalios Sėkminga sąjunga viskam. Norint, kad santykiai būtų stabilūs, prireiks daug kantrybės. 
Žaliai – rudos Žaliai – rudos Laukia puikios vedybos ir labai graži šeima.

Leave a Reply