Žmogaus asmenybės skaičius – vienetas

Esate stipraus charakterio žmogus, tuo pačiu ir individualistas. Šios savybės būdingos lyderiams, Jūs – apsigimęs lyderis. Jūs galite įgyvendinti pačias drąsiausias idėjas, tuo tiesiate kelią kitiems. Jūs nenuilstamai tobulinate savo darbo metodus. Jūs norite išsiskirti iš minios, palikti po savęs ryškų pėdsaką.

Teigiama Jūsų pusė – tai kuriantis žmogus, padedantis kurti kitiems, suteikiantis jiems entuziazmo. Nemėgstate paklusti kitiems. Jūsų pašaukimas – įsakinėti, o ne klausyti, ką įsakinėja kiti. Labai svarbi Jūsų savybė yra kūrybiškumas. Jūs – nepriklausomas, dinamiškas, galite didžiuotis savo intelektu.

Jūsų dinamizmas ir kūrybiškumas gyvenime padės (o gal jau padėjo) sukurti Jums kažką neįprastą. Mėgstate judėti, keliones ir kurti planus. Net jeigu Jūsų kūnas laikinai nejuda, protas visada išlieka aktyvus, idėjos keičia viena kitą, nuobodulys Jums visiškai neegzistuoja. Jūs sugebate ne tik įgyvendinti savo planus, tačiau ir suteikti jiems originalumo, darbus dirbate savo, galbūt dar niekieno neišbandytu, originaliu būdu. Net mokykloje įprastus uždavinius galėjote spręsti, kad ir sunkesniu, tačiau, svarbiausia, SAVO būdu. Kažką nuveikę, Jūs galite pasakyti, kad tai AŠ padariau, man svarbiausia, kad tai MANO darbas.

Jūs esate savitas visame kame. Jus galima būtų sulyginti su kate – nepriklausoma, išdidžia individualybe. Jūs – etiškas materialistas, kuriam labai rūpi nepriklausomybė, tačiau Jūs neužmirštate ir amžinųjų vertybių – tikėjimo, meilės, vilties.

Gyvenimas gali būti sunkokas, jeigu nepasieksite nepriklausomybės – Jūs būtinai turite tapti nepriklausomu. Vaikystėje – nepriklausomu nuo tėvų, vėliau – nuo mokytojų, viršininkų, kitų žmonių. Maža tikimybė, kad anksti ar kada nors gyvenime išeitumėte į atsargą – horizontuose visąlaik šmėkščioja vis kažkas naujo, veikiančio Jūsų ambicijas.

Jūs esate drąsus, nebanalus, ekstravertas ir pilnas entuziazmo, didžiuojatės savimi ir savo pasisekimais.

Iš esmės, asmeninės sėkmės galite pasiekti lengvai, bet pernelyg padeda atsitiktinumai – Jūs turite išmokti pasitikėti savimi, savo jėgomis. Reikia išugdyti: ryžtą, drąsą, ištvermę.

Jūs galite tapti neblogu lyderiu ar kokio nors dalyko (mokslo) pionieriumi.